«Укрзалізниця» дає 3 мільйони на ремонт кирпівського вертольоту, на якому літав Янукович
14.11.2016   //   194 Переглядів

Філія «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Українська залізниця» 8 листопада повідомила про намір укласти договір із ТОВ «Авіакомпанія «Промінтерсервіс» про послуги з технічного обслуговування гелікоптеру Bell 430на суму 2,96 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Вертоліт мають обслуговувати до кінця року на злітно-посадковому майданчику «Гідропарк» на острові Долобецькому (майновий комплекс №1) у Дніпровському районі Києва.

Нинішню закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. Це було якимось чином обґрунтовано листом Державіаслужби, однак цей документ не оприлюднено.

У червні 2011 року техобслуговування і ремонт цього вертольоту у виконанні німецької компанії «Motorflug Baden-Baden GmbH» коштував 3,00 млн грн.

Цей вертоліт «Укрзалізниця» придбала за $8 млн у 2003 році, коли галуззю керував нині покійний Георгій Кирпа. Під час виборчої кампанії на дострокових парламентських виборах 2007 року вертоліт Bell 430 обслуговував Віктора Януковича. Ставши президентом, той пересів на більш дорогий вертоліт «Augusta 139», орендований у фірми, близької до оточення Януковича.

Засновниками авіакомпанії «Промінтерсервіс» є Надія Вишнякова, естонська фірма «Скай Інтернешнл» та діти екс-віце-президента держкомпанії «Укрекокомресурси» Юрія Беспалова – Катерина, Валерія, Ілля. Директором є Руслан Федорович.

У 2014 році ПАТ «Укртрансгаз» замовило авіакомпанії аеровізуальний огляд та обстеження магістральних газопроводів за 55,72 млн грн.