Батько секретаря міськради за 178 мільйонів відремонтує Центральний міст Дніпра, дешевших повикидали
12.11.2016   //  

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради 3 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «Завод Майстер-Профі» капітальний ремонт автодорожнього мосту №2 через Дніпро за 177,79 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 р. мають відремонтувати півторакілометровий Центральний міст, збудований у 1966 р. Перевлаштують електричні мережі, мостове полотно, навігаційну сигналізацію, зовнішнє освітлення, контактні мережі тролейбуса на мосту та по вул. Січеславська Набережна під ним, посилять дефектні балки, організують дорожній рух.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Укрбудремонттехнологія» з різницею в ціні 0,04%.

Заявки чотирьох фірм були на 8-29% дешевшими, але їх відхилили. ТОВ «Альтіс-Спецбуд» не допустили до торгів через проміжну звітність замість річної, ПП «Спецбудмонтаж-21» – за відсутність досвіду, ТОВ «Будівельна компанія «Адамант» – за нестачу довідки про згоду на виправлення помилок і додатків до аналогічного договору, ТОВ «Майстер-Буд» – за податкові накладні не до поданих договорів.

Засновником «Завод Майстер-Профі» є Євген Самійленко, а керівником – Михайло Світлинець. Останній раніше керував ТОВ «Завод Майстер-Профі Україна», яке було записане на ТОВ «Юніком Капітал» Михайла Тульчинського, Лариси Флакс і Дмитра Мішалова – батька секретаря Дніпропетровської міськради В’ячеслава Мішалова.

Тульчинський, Флакс і Дмитро Мішалов також є бенефіціарами «Майстер-Буду».

В’ячеслав Мішалов був засновником ТОВ «Фрегат ТВ» та ТОВ «Фрегат СП», які зараз записані одне на одне.

Також бізнес-партнером Мішалова-молодшого по ТОВ «Колокол» був Геннадій Корбан.

До міськради Дніпра В’ячеслав Мішалов потрапив від партії «Самопоміч». У електронній декларації він вказав наявність банківських вкладів і готівки на 12 млн грн. і близько $2 млн у іноземних валютах.

Його батько Дмитро Мішалов раніше був відомий як перший віце-президент компанії «ПриватЛенд». Представник «Привату» Борис Філатов у 2015 р. став мером Дніпра. Раніше спільний бізнес з Мішаловим також мав екс-голова адміністрації президента Борис Ложкін. Бізнес-партнером Ложкіна був нинішній голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Після обрання Мішалова-молодшого депутатом у 2015 р. фірма його батька «Майстер-буд» виграла підряди від міськради і облдержадміністрації вже на 466,08 млн грн.

Засновниками «Укрбудремонттехнології» є Юрій Марченко та Василь Сущенко, а керівником – Володимир Кухта, який володіє ТОВ «Стройтек Груп».

У 2010 р. конкурент отримав два підряди ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на 3,25 млн грн.

Крім того, у 2012 році вона без конкурсу отримала підряд комбінату на заміну шпал на залізничному шляху Смолінської шахти. Влітку 2014 р. СхідГЗК намагався стягнути з фірми 60 тис грн., на які вона нібито завищила вартість цих робіт. Однак суд не задовольнив позов, бо комбінат підписав акти приймання робіт і не повідомляв підряднику ні про які недоліки.

«Укрбудремонттехнологія» знову почала перемагати на тендерах у липні 2015 р. й відтоді виграла їх на 100,88 млн грн. – виключно в Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.