Оточення Мішалова без тендерів отримало 27 мільйонів на комп’ютерні мережі в школах Дніпра
03.11.2016   //  

Комунальне підприємство «Інфо-Рада-Дніпро» (Дніпро) без проведення тендерів уклало угоди з ТОВ «Інтелект Дніпро Телеком» щодо побудови локальної комп’ютерної мережі в школах міста на загальну суму 27 млн грн.

Про це пише Ольга Фоменко в виданні «Бюро.UA».

За два дні до вступу в силу норми закону «Про публічні закупівлі», який зобов’язував проводити держзакупівлі через систему «Прозоро» з 1 серпня, «Інфо-Рада-Дніпро» уклало 160 угод з «Інтелект Дніпро Телеком». Сума кожної з них була на рівні допорогових закупівель, тому замовник не проводив тендерів.

Угоди передбачають розробку проектів на побудову локальної мережі в начальних закладах міста та забезпечення її функціонування. При цьому, у більшості шкіл міста вже існує локальна мережа, яка підключена до Інтернету. Таким чином, після побудови нової мережі, школи отримають і нового провайдера, який буде надавати послуги Інтернету. За даними видання, ним стане компанія «Фрегат», яка  контролюється секретарем Дніпровської міськради В’ячеславом Мішаловим. Щорічно вартість послуг провайдера буде коштувати бюджету 0,58 млн грн.

Засновниками ТОВ «Інтелект Дніпро Телеком» є Володимир Штепа та  ТОВ «Компанія з управління активами «Альтрус Ассетс Активис». Остання входить до ФПГ «Алеф», яка має відношення до бізнесмена Володимира Єрмолаєва, який має спільні бізнес-інтереси з Мішаловим.

Раніше податкова  підозрювала «Фрегат ТВ» в ухилянні від сплати податків через укладання нереальних угод з низкою фірм, в тому числі з «Інтелект Дніпро Телеком».

Від «Наших грошей»

В’ячеслав Мішалов раніше був засновником ТОВ «Фрегат ТВ» та ТОВ «Фрегат СП», які зараз записані засновниками одне одного. Також його бізнес-партнером по ТОВ «Колокол» був Геннадій Корбан. До міськради Дніпра В’ячеслав Мішалов потрапив від партії «Самопоміч».

В’ячеслав Мішалов вказав у електронній декларації наявність банківських вкладів і готівки на 12 млн грн. і близько $2 млн у іноземних валютах.

Його батько Дмитро Мішалов раніше був відомий як перший віце-президент компанії «ПриватЛенд». Представник «Привату» Борис Філатов у 2015 році став мером Дніпра. Раніше спільний бізнес з Мішаловим також мав екс-голова адміністрації президента Борис Ложкін. Бізнес-партнером Ложкіна також був нинішній голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Після обрання Мішалова-молодшого депутатом у 2015 році фірма його батька ТОВ «Майстер-буд» виграла підряди від міськради і облдержадміністрації вже на 466,08 млн грн.