«Укргазвидобування» найняло білорусів на гідрозрозрив пластів за 184 мільйони, приховавши контракт
01.11.2016   //   100 Переглядів

ПАТ «Укргазвидобування» 13 і 20 жовтня за результатами тендерів уклала дві угоди з ДП «Республіканське унітарне підприємство «Виробниче об’єднання «Бєлоруснєфть» про проведення гідророзривів пластів на загальну суму $7,41 млн, або 183,98 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Протягом року виконають 50 операцій із ГРП у газових і газоконденсатних свердловинах Шебелинського і Полтавського газопромислових управліннях.

Переможець планує використовувати пропанти російського виробництва: алюмосилікатний Borprop від ОАО «Боровичский комбинат огнеупоров» та магнійсилікатний Fore Prop від ООО «Форэс».

Однак остаточна угода з переможцем тендеру у «Прозорро» не опубліковано. Відтак «УГВ» приховало усі дані щодо оплати та технічних подробиць робіт.

Об’єднання «Белоруснефть» займається геологорозвідкою, видобутком нафти і газу, переробкою нафти та експортом нафтопродуктів.

Його дорожчими конкурентами були «Tacrom Services S.R.L.» (Румунія), ТОВ «Полтавська бурова компанія», ТОВ «Халлібартон Україна», ТОВ «Везерфорд Україна» і ТОВ «УПСК Діамент».

Нагадаємо, раніше у жовтні «Укргазвидобування» замовило румунській фірмі «Tacrom Services S.r.l.» різних робіт на 240,45 млн грн., в тому числі інтенсифікацію видобутку на 189,92 млн грн. Румунська фірма також декларувала застосування виготовленого у Росії керамічного пропанту з покриттям твердою смолою «Carboprop TM RCP».