«Київтрансгаз» дасть улюбленцям ще 89 мільйонів на телемеханіку газопроводів
29.10.2016   //  

Філія «УМГ «Київтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 20 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «Норма Плюс» будівництво системи лінійної телемеханіки на магістральних газопроводах за 88,81 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Протягом 14 місяців мають влаштувати лінійну телемеханіку на газопроводах «Єлець – Курськ – Київ», «Шебелинка – Диканька – Київ», «Єфремівка – Диканька – Київ» та «Шебелинка – Полтава – Київ» на дільниці Лубенського ЛВУМГ.

Засновниками фірми «Норма Плюс» є Вікторія Жданенко і Петро Кулінічев. Батько останнього Костянтин Кулінічев у 2007 р. був заступником мера м. Кременчук Полтавської обл. Миколи Глухова.

Вікторія Жданенко володіє ТОВ «Грінландія-Україна» разом з Олександром Жданенком.

За даними «ВДЗ», у 2008-2013 рр. «Норма плюс» виграла тендерів на 121,82 млн грн., а з грудня 2014 р. – на 259,64 млн грн. Усі – в «Укртрансгазі».

У «Прозорро» раніше фірма отримала єдиний підряд «Укртрансгазу» на технічне обслуговування систем одоризації газу на ГРС за 1,01 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця не вперше було київське ТОВ «Технозв’язок» Олександра, Олени та Сергія Кондратюків. Воно приписане по вул. Ахматової, будинок 35, офіс 273 разом із ТОВ «Технології для життя», ТОВ «Референс-центр профілактичної медицини», ТОВ «Вестра Салюс» і ТОВ «Феста Лтд».

У 2008 р. «Технозв’язок» виграв єдиний тендер «Київтрансгазу» щодо проектно-вишукувальних робіт за 1,88 млн грн.

obladnannya-telemehanika-1 obladnannya-telemehanika-2