«Труханівці» отримають ще 158 мільйонів на ремонт розв’язки і півкілометра вулиці в центрі Одеси
28.10.2016   //  

vul-preobrazhenska-vid-vul-sadovoji-do-vul-sofijivskojiУправління дорожнього господарства Одеської міськради 10 і 24 жовтня за результатами тендерів уклала дві угоди з ТОВ «Ростдорстрой» про капітальний ремонт доріг міста до кінця 2017 року на загальну суму 158,48 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За 88,55 млн грн. відремонтують вулицю Преображенську на ділянці від вул. Садової до вул. Софіївської площею 18 937 кв. м і довжиною близько 450 м.

У серпні фірмі замовили роботи на іншій півкілометровій ділянці цієї ж вулиці за 81,01 млн грн.

Ще 69,93 млн грн. дадуть на ремонт розв’язки на перехресті вулиць Балківської – Отамана Головатого – Одарія – Чорноморського козацтва площею 16 015 кв. м.

rozv_yazka-v-odesi

Роботи на обох об’єктах включають перевлаштування інженерних мереж і трамвайної колії з контактною мережею.

Конкурентами були ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного і ТОВ «Будівельно-виробнича компанія «Пик-Строй».

«Ростдорстрой» записано на вірґінський офшор «Сайдлейк інтернешнл лімітед» авторитетного бізнесмена Олександра Жукова з Лондона, депутата Одеської міськради Юрія Шумахера (партія «Довіряй ділам» Геннадія Труханова), Олександра Рацкевича і Євгена Коновалова.

Шумахер із Трухановим володіють вірґінським офшором «Corderoy Trading Limited».

Донька Жукова Дар’я є громадянською дружиною російського мільярдера Романа Абрамовіча, якого вважають одним з «гаманців» Володимира Путіна.

Із 2008 року «Ростдорстрой» виграв торгів у «ВДЗ» на 4,21 млрд грн. та у «Прозорро» на 54,85 млн грн.

Одеським «БВК «Пик-Строй» володіють одесити Захар Петровицький і Марина Лозовенко та Андрій М’ястковецький з Вінниччини.

Лозовенко (Ізбаш) є депутатом Одеської міськради від тієї ж партії «Довіряй ділам» Труханова. Вона була помічницею Труханова, коли той був нардепом від Партії регіонів.

У держреєстрі для зв’язку з фірмою вказано номер телефону 048 7261577, що належить ТОВ «ДРСУ-КОМ» Олега Пеко, Миколи Данилюка та Олександра Мельникова. Раніше співвласницею цієї фірми була Наталія Шумахер, яка свого часу проживала зі згаданим Юрієм Шумахером за однією адресою.

Інший номер телефону фірми-конкурнта 048 7263544 використовує також нині ліквідоване ТОВ «Пантеон-Юг». Його засновником свого часу був Михайло Старушкевич. Раніше тому належало одеське ТОВ «Південні фондові технології», чия назва співпадає із назвою російського ТОВ «Южные фондовые технологии» з групи «Рост». Зараз «Південні фондові технології» записані на Наталю Ганевич.