Фірмі, директора якого підозрюють в крадіжці мільйона, віддали ремонт бульвару в Черкасах за 41 мільйон
27.10.2016   //  

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради 25 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Приватне виробничо-комерційне підприємство «Укрєвробуд 2013» щодо реконструкції бульвару Шевченка в Черкасах на суму 40,91 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозоро».

Документацією конкурсних торгів передбачено, що до кінця року потрібно провести ремонт оглядових колодязів фекальної та дощової каналізацій, переобладнати мережу зовнішнього освітлення та реконструювати дорожнє покриття.

Єдиним конкурентом ПВКП «Укрєвробуд 2013» було ТОВ «Дорстрой», остаточні пропозиції фірми були дорожчими.

ПП ПВКП «Укрєвробуд 2013» зареєстроване у 2013 році у м. Орджонікідзе Дніпропетровської області. Засновником та директором компанії є Артурік Фтоян. У червні 2015 року Фтоян підробив документидля участі у конкурсі на ремонт вулиці Шевченка в м. Нікополі Дніпропетровської області. Однак суд звільнив Фтояна від кримінальної відповідальності у зв’язку з передачею його на поруки трудовому колективу.

Нині поліція проводить розслідування, підозрюючи посадових осіб «Укрєвробуд 2013» у замаху на привласнення бюджетних коштів під час ремонту дороги в Тернопільській області.

Артурік Фтоян відомий також як колишній засновник БК «Арва». Реєстрацію цієї фірми у 2007 році оскаржувала прокуратура. Проти Фтояна порушувалась кримінальна справа за використання підробленого паспорта. Але той подав апеляцію і довів, що паспорт не був підробленим.

Згідно з даними «Вісника державних закупівель», у 2014-2016 роках «Укрєвробуд 2013» виграв тендерів на загальну суму 145,65 млн грн.

Засновниками «Дорстрою» є британська фірма «Sorena export limited» та донецьке ТОВ «Фінансово-промислова група «Альтком» Олександра Тесленка та Сергія Павлічєва.

Основні тендерні перемоги групи «Альтком» припали на період, коли підготовку до Євро-2012 курував віце-прем’єр Борис Колесніков.Усього в 2008-2013 роках фірма-переможець виграла торгів на 9,84 млрд грн.

Після Єромайдану «Альтком» не отримував замовлень до липня цього року, коли Полтавська САД замовила їй ремонт 83,87 млн грн. У вересні САД Миколаївської області замовив фірмі роботи на 86,81 млн грн.