Фірма, яка виграла у Новомосковську тендери на 20 мільйонів, мала підроблені документи
26.10.2016   //  

Директора ТОВ «АББА Груп» визнано винним у службовому підробленні під участі у тендерах. Про це свідчить вирок Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 6 жовтня.

У вересні 2015 р. директор фірми Ігор Макаров видав підписав довідку про наявність в «АББА Груп» матеріально-технічної бази та обладнання. При цьому зазначені у довідці асфальтоукладач і коток фірмі не належали.

У подальшому «АББА Груп» із цією довідкою виграла у двох тендерах КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».

Йдеться на поточний середній ремонт вул. Сучкова у м. Новомосковськ, за яким договір підписали на 3,07 млн грн. Другий договір ціною 3,40 млн грн. стосувався капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Шевченка.

Дії директора «АББА Груп» кваліфіковані за ч.1 ст. 366 ККУ як видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа.

На суді Макаров свою вину визнав і пояснив, що документи підписував поспіхом, не перевіряючи їх достовірність. У скоєному щиро розкаюється. Повідомив, що ремонт вул. Сучкова не ведеться, оскільки тендер було скасовано. Переможцем цієї закупівлі його підприємство стало за рахунок кращої вартості робіт та строків. На вул. Шевченка роботи виконуються технікою, що орендується його підприємством у ДП «Дніпродор».

Суд визнав директора «АББА Груп» винним і ощтрафував на 3 400 грн. (200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), а також позбавив на 1 рік права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах і організаціях.

За даними Вісника держзакупівель, «АББА Груп» почала отримувати державні підряди з вересня 2015 року, з цього часу і до сьогодні з нею підписано контрактів на 21,34 млн грн. Ця сума не враховує скасованого тендеру по вулиці Сучкова. Цей тендер зобов’язав скасувати Антимонопольний комітет за скаргою ДП «Дніпродор». Потім закупівлю провели повторно і її переможцем став «Дніпродор» з ціною 3 млн грн.