У берег озера Глинка на Печерську закопають 65 мільйонів
17.10.2016   //   945 Переглядів

hlynkaКП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція» 10 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Ягуар» протизсувні роботи на схилі озера Глинка за 65,02 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 року на схилі озера Глинка в районі провулку Академіка Філатова виконають знесення зелених насаджень та укріплення, влаштують підпірні стінки, випуски, технологічний проїзд, дощову каналізацію, насосну станцію, огорожу та газони.

Конкурентами були ТОВ «Мастербуд» і ТОВ «Укрмонолітмонтаж». Останнє подало скаргу в АМКУ щодо порушення процедури закупівлі, розгляд відбудеться 11 листопада.

Озеро Глинка розташоване в Печерському районі Києва на розі бул. Дружби народів та пров. Академіка Філатова. Його північний і північно-східний береги є зсувонебезпечними, а південний – підтоплений.

У межах зсувонебезпечної території озера знаходиться житловий будинок по пров. Філатова та трубопровід «Київенерго», який забезпечує теплом Печерський, Голосіївський та Шевченківський райони.

Неподалік від озера також знаходиться автогосподарство ГУ МВС України в м. Києві.

Крім того, в 75 метрах на південь від озера з 2010 р. вже збудовано два поверхи Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового УПЦ МП.

У жовтні 2015 року КП «Плесо» замовило ТОВ «РБУ-1» регулювання рівня води озера з берегоукріпленням та благоустроєм південної його частини, а також із прокладанням водоскидного колектору в р. Либідь за 9,85 млн грн.

Київський «Ягуар» належить Василю Васильовичу та Євгену Васильовичу Рахмайловим і Сергію Халімоненку.

Євген Рахмайлов керує ТОВ «Будівельно-промислова компанія «Ягуар» Світлани Рахмайлової та володіє ТОВ «Укрпромбудресурс» із Андрієм Ревою.

Василю Рахмайлову разом із Русланом Кравченком також належить ТОВ «Будівельно-інвестиційна група «Ваш холдинг».

Усього з 2008 року переможець виграв торгів на 162,21 млн грн. Нинішній підряд – найбільший з отриманих.

Засновниками «Укрмонолітмонтажу» є Олексій Парубець, Микола Вонсович та Дмитро Пустовий. Раніше партнером останнього був лише Олександр Кунах.

Вонсович працює дільничним інспектором Дарницького РУ ГУ МВС України в м.Києві.

Що до Пустового, то особа з такими ПІБ керувала ПрАТ «Київбуддеталькомплект», яке належить ПАТ ХК «Київміськбуд» і Миколі Савченку.

У серпні фірма-конкурент виграла єдиний тендер Національного антикорупційного бюро України на ремонт адмінбудівлі за 10,45 млн грн.

«Мастербуд» заснували Ергюль Кадем, Атмаджа Орхан, Тетяна Лебедєва та Андрій Манжелей. Останній у 2000-их роках був директором ТОВ «Ярославів вал» відомого донецького забудовника Леоніда Юрушева.

У 2011-2012 роках конкурент отримав єдині два підряди Вищої ради юстиції на реконструкцію адмінбудівлі на суму 60,52 млн грн.