Родина столичного прокурора володіє нерухомістю на 165 мільйонів і має квартиру у будинку Ахметова (фото)
07.10.2016   //  
pavlo-milenin

Працівник прокуратури Павло Міленін

На родину столичного прокурора Київської міської прокуратури № 6 Павла Міленіна записано безліч нерухомості в найдорожчих будинках столиці та на її околицях, вартість якої може становити понад 165 млн грн. Про це йдеться у розслідуванні Аліни Стрижак для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

У 2012-13 роках прокурор Павло Міленін, який є сином колишнього керівника ДАІ України та столичної міліції Олександра Міленіна, став власником квартири (150 кв м) та гаражу в одному з найдорожчих будинків столиці – хмарочосі на Кловському узвозі, 7. Ціна квартир до 200 метрів тут зараз становить близько 65 тис грн. за квадратний метр. Тобто вартість прокурорської квартири може сягати 10 млн грн, а паркомісце в будинку добавляє до цієї суми ще 0,78 млн грн.

Сам прокурор пояснив, що в елітну квартиру почав вкладатися з початку її будівництва в 2003 році, і він тоді не працював в прокуратурі. В 2003 році Міленіну було лише 22 роки.

Будинок на Кловському узвозі, 7

Будинок на Кловському узвозі, 7

На батьків молодого прокурора також записана купа нерухомості. У цьому ж будинку на Кловському узвозі на Олександра та Галію Міленіних записано чотири паркомісця та понад 400 кв м офісів. Ринкова ціна такої площі нежилих приміщень в цьому будинку – від 30 мільйонів гривень.

У червні цього року прокурору також подарували будинок площею 433 кв м та 10 соток землі під ним в районі столичних Бортничів. Маєток на цій же вулиці набагато меншою площею нині продають за 11,7 млн грн. За словами прокурора, коштовний подарунок йому зробив батько.

Будинок Міленіна в Бортничах

Будинок Міленіна в Бортничах

На Міленіна-старшого також записана квартира площею 133 кв м в у закритому клубному домі «Аркхаус». Квадратний метр тут коштує від 57 тис грн., тож ринкова ціна цієї квартири родини прокурора – близько 7,5 млн. грн. Договір купівлі-продажу оформлений кінцем липня цього року.

Закритий дім "Аркхаус"

Закритий дім “Аркхаус”

Ще на Олександра Міленіна зареєстрований будинок в Конча-Заспі (Козин) на 1000 кв м та 30 соток землі під ним. Вказана в документах вартість нерухомості – 4,3 млн. грн. Хоча нині нерухомість такої площі в Козині продається за 32 млн. грн.

На матір прокурора Галію Талібуллівну Міленіну також записані квартира площею 175 кв м та гараж у пафосному будинку по вул. Паторжинського, 14. Цю нерухомість родина Міленіних придбала в 2003 році, зараз квартиру з меншим метражем продають у цьому будинку за 30 млн грн.

Дім на Паторжинського має скандальний шлейф. За даними видання Україна молода, тодішній очільник СБУ Володимир Радченко продав Ринату Ахметову земельну ділянку у сумнівний спосіб. А олігарх побудував на ньому будинок і сам вселився у пентхаус з басейном. На Паторжинського купували квартири родина Фірташів, генерал СБУ Нездоля, колишній заступник глави СБУ Петро Шатковський.

Дім на Паторжинського

Дім на Паторжинського

Прокурор Міленін їздить на BMW 530d xd 2011 року, купив її в рік випуску. Зараз таке авто навіть із пробігом коштує приблизно $35 тис. дол. На батька прокурора Олександра записаний Mercedes-Benz GL 450 2012 року випуску. Із пробігом таке авто зараз коштує $76 тис.

2012-mercedes-benz-gl milenin-pavlo-bmv

Олександр Міленін

Олександр Міленін

Міленін-старший  на початку 2000-х був очолював ДАІ України, а потім столичну міліцію. Нині він співзасновник кіровоградського обласного благодійного фонду «Право захист», де його партнерами є екс-очільник Апеляційного суду Кіровоградської області Віктор Телеганенко та екс-очільник Кіровоградського облуправління юстиції Петро Михалкович. Чотири роки тому Олександр Міленін керував міжнародним благодійним фондом «Українська поліцейська автомобільна корпорація».

В середині 2000-их Олександр Міленін реєструвався співвласником ТОВ «М-Гарант», яке займалося проведенням розслідувань та забезпеченням безпеки та ТОВ «Дизель ЛТД» (нині – «Гарант девелопмент»).

Матір прокурора – Галія Міленіна, працювала в «Сканія Україна», на початку 2000-их реєструвалася як приватний підприємець, надавала комерційні послуги. У березні 2013 знялася з обліку.

У Міленіних є ще молодший син Олексій. В своїм резюме він вказав, що п’ять років працював в компанії «Гас-Украины». Можливо, йдеться про дочірню компанію НАК «Нафтогаз України». Олексій Міленін значився помічником генерал-полковника міліції Сергія Гусарова – маєтки Міленіних і Гусарових у Бортничах поряд.

У відкритому доступі є декларація Павла Міленіна за 2014 рік. В ній він вказав свій дохід – 119 тис. грн і 1,6 млн. грн – родини. З огляду на те, що ринкова ціна нерухомості Міленіних – приблизно 165 млн. грн. – то збирати гроші родина Міленіних мала почати 80 років тому. Сам прокурор походження коштів у своїх батьків коментувати відмовився, пояснивши це тим, що з батьками давно не проживає і їхніми бізнесовими справами не цікавиться.