Дніпровські «новачки» продали «Сумихімпрому» натр на 11% дорожче, ніж Коломойський
03.10.2016   //   98 Переглядів

ПАТ «Сумихімпром» 26 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Підприємство матеріально-технічного забезпечення «Інженерний центр «Реагент» їдкого натру на 52,67 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До вересня 2017 року поставлять 3 тис т технічного їдкого натру по 17 556 грн. за тонну в перерахунку на 100% NaOH.

У липні «Сумихімпром» купив його у ПАТ «Дніпроазот» на 11% дешевше – по 15 582 грн./т у стовідсотковому обчисленні.

Натомість ПАТ «Центренерго» нещодавно замовило їдкий натр на 15% дорожче – по 20 790 грн./т. Однак невідомо, у перерахунку чи ні була вказана маса.

Дніпровський «ІЦ «Реагент» належить Андрію і Ларисі Зінуховим, Роману Токмачову, Євгенію Половнікову та Інні Цуненко.

Вони також володіють ТОВ «ТД Реагент», яке у 2010-2012 роках виграло тендерів на 69,31 млн грн.

Крім того, Токмачов є засновником ТОВ «Експолі», а Половніков і Зінухова – ліквідованого ТОВ «Борпродукт».

Сам «ІЦ «Реагент» з 2010 року донині отримав три держпідряди на 1,26 млн грн. Нинішнє замовлення для фірми найбільше і перше від «Сумихімпрому».

Єдиним конкурентом було ТОВ  «Титан України» із ціною 18 786 грн./т. Раніше ця фірма була записана на Миколу Миколайовича Михайлова. Особа з такими ПІБ відома як помічник нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Нечаєва, який був головою правління «Кримського Титану».

Зараз «Титан України» оформлено на кіпрську компанію «Фебрі Трейдінг Лімітед», а директором є Петро Олександрович Дишловий. Людина з такими ПІБ свого часу керувала ТОВ «Гідромеханіка Лтд» Максима Козиренка.

Роботу державного ПАТ «Сумихімпром» контролює менеджмент Дмитра Фірташа, чия група орендувала у держави завод за часів Віктора Януковича.