Син Луценка заробляє на оренді квартир на Печерську, записаних на бухгалтерку дружини генпрокурора (фото)
14.09.2016   //  

Світлана Риженко, яка разом із дружиною Юрія Луценка володіла ТОВ «Українські новітні телекомунікації», має 8 квартир у Києві. Цю нерухомість здає в оренду фірма сина Луценка. Про це йдеться у матеріалі «Загадкова бухгалтерка Луценків».

Йдеться про квартири на вул. Еспланадна, 32В у Печерському районі м.Києва.

prodazh-esplanadna

Це чотириповерховий цегляний будинок, зведений на початку ХХ ст. У будинку 10 квартир, із них 8 – у власності Світлани Риженко. Ще по одній квартирі мають Віталія Загоруйко і Євген Волохін. У 2009 році Риженко, Загоруйко і Волохін створили ОСББ.

Світлана Риженко

Світлана Риженко

У 2009 році Світлана Риженко значилась співзасновницею фірми «Українські новітні комунікації» разом зі Степаном Нарембіком, тестем Юрія Луценка, який тоді очолював МВС. У 2011 р. партнеркою Риженко замість Нарембіка була дружина Луценка Ірина.

У 2007 році «Українська правда» повідомляла, що Юрій Луценко як міністр внутрішніх справ лобіював угоду міністерства з фірмою, де працює його дружина, як провайдера мобільних послуг для усіх працівників міліції.

67-річна Світлана Риженко сьогодні мешкає у будинку в селі Зазим’я Київської області.

Будинок на Еспланадній, 32В здає в оренду ТОВ «Бізнес-центр «Лотос» – агентство нерухомості, власником якого є Олександр Луценко, син теперішнього генпрокурора Юрія Луценка.

Водночас будинок виставлено на продаж за $5,30 млн. Нерухомість загальною площею 1410 кв.м. пропонують під офіс, приватну клініку, школу, тощо. Ріелтор розповідає, що будинок обладнаний сауною і басейном.

Ірина і Олександр Луценки

Ірина і Олександр Луценки

Офіційно Світлана Риженко заснувала свої перші фірми у 2008 році – ТОВ «Центр персонального зв’язку і ТОВ «Інфопростір Позняки». Вони були зареєстровані в Києві на вул.Туполєва,19. Будинок за цією адресою площею понад 21 тис кв.м. перебуває у власності компанії «Бізнес-центр «Лотос», власниками якої були тесть Степан Нарембік, а згодом дружина Ірина. Наразі «Лотос» записаний на сина Олександра.

За словами Світлани Риженко, вона познайомилась з Іриною Луценко під час роботи в Київському обласному відділенні Антимонопольного комітету. Жінка стверджує, що була бухгалтером «Українських новітніх телекомунікацій», а квартир придбала за особисті кошти від бізнесу.