Сільська школа на окрузі Дубневича подорожчала до 24 мільйонів
13.09.2016   //   118 Переглядів

Відділ освіти Мостиської районної державної адміністрації 5 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Тір» реконструкцію з прибудовою школи у селі Бортятин за 23,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У лютому 2014 р. фірмі замовили реконструкцію школи по вул. Річна, 1 за 14,98 млн грн. Роботи мали завершити протягом 2015 року або до повного виконання.

Нинішній тендер провели за скоригованим проектом. Як і раніше, планується мурування стін, укладання перекриттів, заміна підлоги, дверей та вікон, внутрішнє опорядження та зовнішнє оздоблення, влаштування ґанків, вхідного пандусу, ремонт побутових мереж і обладнання котельні, благоустрій території. Також придбають побутову техніку, меблі, устаткування для навчальних кабінетів і спортзалу.

Фірма «Тір» належить Юрію Пастернаку – колишньому директору ТОВ «Корпорація КРТ» братів Ярослава та Богдана Дубневичів – нардепів від «Блоку Петра Порошенка». Нині Пастернак лишається керівником їхнього ТОВ «ФК «Енергія-Інвест».

Школа розташована у межах виборчого округу №118, у якому останнього разу переміг Богдан Дубневич.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Стрім-Львів» Юрія Савицького та Володимира Федини. Воно не вперше конкурує з фірмами, близькими до Дубневичів.