«Прокладка» отримає 138 мільйонів на трамвайну лінію з Відрадного на Південну Борщагівку
09.09.2016   //  

КП «Київпастранс» 2 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Форма» реконструкцію та будівництво трамвайної лінії за 138,37 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2018 р. мають реконструювати трамвайну лінію від вул. Гната Юри до ПАТ «Кисневий завод» (по вул. Володимира Покотила, бул. Кольцова, вул. Симиренка та пр. Відрадному). Тендерна ціна є на 0,7% вищою за очікувану вартість у 139,33 млн грн.

Перекладуть водопровід і каналізацію, захистять газопровід, розберуть існуючі та збудують нові колії, облаштують тимчасові з’їзди і посадкові майданчики, встановлять систему керування та електрообігрів стрілочних переводів, прокладуть резервні труби, влаштують колійний дренаж. Також виконають загальнобудівельні роботи, монтаж електроосвітлення, кабельних виробів, урн і лав на платформах станцій «Вул. Генерала Потапова», «Бульвар Кольцова» та «Вул. Жолудєва».

Конкурсною документацією передбачено, що гарантійний термін на будівельні роботи має становити 10 років.

Роботи в обсязі більше 20% вартості договору виконає субпідрядник ТОВ «ВЛД Груп», який не вигравав тендерів.

Засновником київської «Форми» зі статутним капіталом 10 тис грн. є Олександр Степенко, який також керує нею з квітня.

Принаймні до 2012 р. фірма належала киянці Тетяні Лахно та Олександру Клименку з м. Вишневе Київської області (не плутати з екс-міністром доходів і зборів). Зараз вони володіють ТОВ «К-Форма», створеним цьогоріч у квітні.

У держреєстрі фірми зі схожими назвами мають спільний номер телефону +380444500505.

За даними «ВДЗ» і «Прозорро», переможець виграв тендер уперше, а «К-Форма» не отримувала держпідрядів.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Укрспецстрой». Раніше воно було донецьким, а нині перереєстроване в Києві, проте номер телефону лишився старим.

Засновниками є Андрій Панченко та екс-депутат Донецької міськради від Партії регіонів Леонід Хомутовський. Вони також володіють донецькими ТОВ «ДКСУ Укренергочормет» і ТОВ «Альфа Клінінг».

Київська «ВЛД Груп» зі статутним капіталом 40 тис грн. створена цьогоріч у лютому. Засновником є Ярослав  Михайлович Гречко, який керує ТОВ «Солбудінвест» Михайла Михайловича Гречка, Володимира Вікторовича та Віктора Вікторовича Бесаги.

Раніше партнером Бесагів там була Ніна Рибалко, співвласниця ТОВ «Юверс Україна» разом із Валерієм Скіценком. Останній був прописаний із Ганною Скіценко – донькою екс-голови «Київавтодору» Володимира Жукова та екс-депутата Київради від «Удару».

Свого часу Бесагам також належало ТОВ «Виробничо-комерційний центр «Сервіт», нині записане на грузина Олегі Фховелашвілі. У 2014 р. ця фірма розіграла тендер КП «Керуюча дирекція Шевченківського району» м.Києва на реконструкцію теплових мереж за 2,00 млн грн. із ТОВ «Вайрон Енерго», з яким мала спільний номер телефону. Засновником «Вайрон Енерго» є Олег Приймак – директор нинішнього субпідрядника «ВЛД Груп».