Оточення «регіонала» отримало 29 мільйонів на ремонт лікарні в Лисичанську, дешевших повикидали
04.09.2016   //  

Управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації 30 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Строй-Клуб плюс» щодо капітального ремонту будівлі Луганської дитячої клінічної лікарні вартістю 29,20 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Конкурсною документацією передбачено, що ремонт дитячої лікарні потрібно закінчити до кінця 2017 року. Будівельно-монтажні роботи проведуть в головному та інфекційному корпусі, крім ремонту приміщень будуть проведені роботи з заміни електрообладнання, каналізації, ліфтів, водогону та опалення. Також будуть відремонтовані з заміною обладнання харчоблок, пральня і гараж.

Оцінка пропозиції складалася з ціни, терміну виконання робіт та умови оплати, а на  тендер свої пропозиції подали шість підприємств. Конкурсний комітет відхили чотири з них, в тому числі і дві найдешевші.

Так, пропозиція «МЖК «Мрія-Інвест» була дешевшою від пропозиції переможця на 21%, але вона була відхилена через відсутність підтвердження виконання аналогічних робіт та фінансової спроможністі, фірма також не вказала термін виконання робіт. Бенефіціарами «МЖК «Мрія-Інвест» вказані мешканки Сєвєродонецька Ольга Поркурян та Марія Царіцанська.

Пропозиція ТОВ «Поллісбуд» була дешевшою від переможця на 11%, але її відхилили через відсутність довідок про наявність матеріально-технічної бази та згоди на виправлення помилок. Крім того, фірма не підтвердила виконання раніше аналогічних робіт та не прошила пропозицію. ТОВ «Поллісбуд» сьогодні зареєстроване на мешканку Сєвєродонецька Наталію Андрєєву.

Також були відхилені пропозиція ТОВ «Домінант Траст Сервіс» Миколи та Артура Мягких, і ДП «Фаворит ОПТ» Акціонерного товариства закритого типу «Фаворит». Власниками останньої є Олена, Жанні та Соломон Розенблати з Житомира. Обом цим фірмам конкурсний комітет вказав на відсутність низки документів та на помилки при розрахунки ціни, але їх пропозиції були дорожчими переможця.

Тож єдиним конкурентом «Строй-Клуб плюс» стало ТОВ «Калєт», яке пропонувало провести ремонт дорожче –  за 30,95 млн грн. Щоправда, на відміну від переможця, фірма не ставила умову отримання 30% авансу. ТОВ «Калєт» належить Дмитру Козачкову із Сєвєродонецька.

Власником ПП «Строй-Клуб плюс» Артем Калашник. Його батько Анатолій Калашник раніше займав посаду заступника міського голови Лисичанська, в тому числі, Сергія Дунаєва. Останній в 2012 році був нардепом від Партії регіонів, а зараз входить до фракції «Опозиційний блок». Калашник-старший сьогодні є помічником Дунаєва в Раді.

За даними «ВДЗ», це перше замовлення ТОВ «Строй-Клуб плюс» робіт за державні кошти.