Партнери розіграли 45 мільйонів на ремонт театру в Сєвєродонецьку
25.08.2016   //   624 Переглядів

Сєвєродонецький міський театр драмиУправління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації 10 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Шахтобуріння» капітальний ремонт Сєвєродонецького міського театру драми за 44,79 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року виконають ремонтно-будівельні роботи, змонтують обладнання постановочного освітлення, системи звукофікації, механічного обладнання та одягу сцени, влаштують інженерні мережі, відеоспостереження і зовнішнє освітлення, встановлять модульну котельну з котлами Bee Term 55кВт, благоустроять та озеленять територію.

У 2010 р. будівля театру постраждала від пожежі. Зараз там працює Луганський обласний український театр – єдиний державний театр, який переїхав з окупованих терористами територій.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельно-бурове підприємство «Спецшахтобуд».

«Шахтобуріння» раніше було зареєстроване в Первомайську Луганської обл., а нині переоформлене в Бахмуті (Артемівськ) Донецької обл. Воно належить Георгію Либанєву з Лисичанська Луганської обл., директором є Едуард Солянік.

Фірма володіє 99% акцій ПАТ «Первомайське шахтопрохідницьке управління по бурінню стволів і свердловин», що знаходиться в окупації та з квітня 2014 р. перебуває у стані припинення. До 2011 р. це підприємство було державним.

«Первомайське ШПУ» з 1998 року очолює Юрій Папака. Йому також належить вищезгадана сєвєродонецька фірма «ББП «Спецшахтобуд».

Крім того, переможець і конкурент вказали у держреєстрі спільний номер телефону +380666068601.

Усього з 2008 р. «Шахтобуріння» виграло тендерів на 54,01 млн грн. Донині воно отримувало підряди на суми не більше 4 млн грн.

Спецшахтобуд телефон Шахтобуріння телефон