Фірму головного «регіонала» Канева оштрафували за перевезення пасажирів поза автостанцією
21.08.2016   //   320 Переглядів

Суд зобов’язав ПП «Канівавтотранс» виплатити Черкаському обласному відділенню Антимонопольного комітета штраф та пеню в сумі 136 тис грн.

Таке рішення прийняв Господарський суд Черкаської області.

В лютому 2015 адмінколегія Черкаського обласного територіального відділення АМКУ визнала ПП «Канівавтотранс» винним в порушенні антиконкурентного законодавства. А саме, фірма мала переваги над конкурентами через надання послуг з перевезення пасажирів з порушенням схеми маршруту та розкладу руху в порушення укладених договорів, законодавства та приписів Укртрансінспекції у Черкаській області. Ще під час перевірки Укртрансінспекції в 2014 році було виявлено, що під час маршрутів на Київ та Черкаси пасажирів висаджували не на автостанції, а на зупинці громадського транспорту. Таким чином, підприємство не сплачувало автостанційний збір, як інші перевізники. Як наслідок, квиток у «Канівавтотранс» був дешевший.

При розгляді цього питання, АМКУ встановив, що такі порушення фірма здійснювала не вперше, тому оштрафувала її на 68 тис грн.

Але підприємство відмовилося платити і через суд спробувало скасувати рішення комітету. Навіть після програшу в суді штраф фірма не заплатила. Тому обласне управління АМКУ звернулося до суду з вимогою стягнути з «Каніватотранс»№ не тільки штраф, а й 68 тис грн пені. Суддя вирішив, що правомірність штрафу АМКУ була доведена ще попереднім судом, коли фірма намагалася оскаржити рішення АМКУ. Також суд підтвердив, що розмір пені нараховано вірно, а тому задовольнив позов комітету.

ПП ««Канівавтотранс» сьогодні зареєстроване на Олексія Куницю та Антоніну Калніболоцьку. Керівником підприємства є Дмитро Калніболоцький. Раніше засновником підприємства був його батько – Олег Калніболоцький, який і керував підприємством. Калніболоцький-старший очолював Канівську міську організацію партії регіонів, в 2010 році був обраний секретарем міськради. В 2013-2014 роках був в.о. міського голови після того як обраний мер Віктор Ніколаєнко подав у відставку. За даними ЗМІ, сталося це під тиском тодішнього губернатора Черкаської області Сергія Тулуба, який був незадоволений програшем на парламентських виборах представника ПР в мажоритарному окрузі з центром в Каневі. Нині Олег Калніболоцький є депутатом Канівської міськради від «Опозиційного блоку».