Бізнесмени розіграли з «рідною» фірмою 43 мільйони на добудову школи на Київщині
17.08.2016   //   617 Переглядів

Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації 11 серпня за результатами тендерів уклав дві угоди з ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» про будівництво шкіл на суму 90,19 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У м. Буча зведуть від фундаменту триблочну гімназію на 14 класів по вул. Вишнева за 46,87 млн грн.

Також встановлять вікна і двері, виконають внутрішнє й зовнішнє опорядження, влаштують інженерні мережі та тепловий пункт, придбають і змонтують устаткування, побутову техніку і сантехніку, встановлять огорожу, влаштують спортивний майданчик і футбольне поле, благоустроять та озеленять територію.

Ще 43,32 млн грн. піде на добудову початкової школи на 300 місць та актового залу на 240 місць до школи №1 по вул. Юності, 7 у м. Українка.

Виконають загальнобудівельні роботи, прокладуть інженерні мережі, поставлять вікна і двері, придбають устаткування, влаштують спортивний майданчик, бігові доріжки, футбольне поле, огорожу та дороги, благоустроять та озеленять територію.

Роботи за обома договорами мають завершити до кінця 2018 р.

Конкурентом на торгах щодо школи було ТОВ «Сіті Буд», а щодо гімназії – ще й ТОВ «Львівський будівельний холдинг».

Дешевшу на 2,5% заявку ТОВ «Плутон-С» та дорожчі ТОВ «Армабуд Лтд» і ТОВ «Будгарант Плюс» щодо гімназії відхилили через претензії до документів.

«І.Б.К. Девелопмент» належить Олександру Лук’янцю, Олегу Волинцеву, Віталію Жуківському і ТОВ «Фін Марк». Останнім володіють Максим Гринь і ТОВ «Компанія з управління активами «Сіті Ессет Менеджмент» Віталія Карпюка.

У листопаді 2015 р. переможець виграв єдиний тендер департаменту на реконструкцію гімназії «Інтелект» у Вишгороді за 9,69 млн грн.

Бориспільський «Сіті Буд» нині записано на Ікромджона Сатвальдієва з Узбекистану, директором є Олександр Постовий. Проте принаймні до 2013 р. фірмою володіли вищезгадані Лук’янець, Волинцев і Жуківський разом із кіпрським офшором «Харашторм Кепітал Лімітед» («Harastorm Capital Limited»).

«Львівський будівельний холдинг» записано на Володимира Вдов’яка, який раніше був директором. Першозасновниками були Олег Петеляк та Ігор Гринкевич.

Останній був співвласником нині ліквідованого ТОВ «Будівельна компанія «Верховина», відомого насамперед через скандал довкола реставрації Вірменського собору в 2009 р. у Львові. Фірма виграла тендер Львівської міськради на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Пізніше правоохоронці заявили, що вона підробила документи. Проти Гринкевича як директора та засновника «Верховини» прокуратура Галицького району порушила кримінальну справу.