Румуни зробили «Укргазвидобуванню» найдешевші пропозиції по осушці газу на 159 мільйонів
12.08.2016   //   348 Переглядів

Румунська компанія «SC Totalgaz industrie srl» зробила найдешевші пропозиції на загальну суму 159,01 млн грн. на тендері ПАТ «Укргазвидобування» 5 серпня щодо облаштування газоконденсатних та газових родовищ (ГКР, ГР) з встановленням адсорбційної осушки газу. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

«Укргазвидобування» проводило торги по восьми родовищам. По шести лотам румунська компанія виграла торги, запропонувавши послуги приблизно на чверть дешевше від очікуваної ціни

Родовище Ціна пропозиції Totalgaz, грн.
Коробочинське ГКР, Чугуївський район Харківської області 22 790 000
Дружелюбівське НГКР, Борівський район Харківської області 27 200 000
Ульянівське ГКР, Дніпропетровська область 32 110 000
Рудківське ГР, Львівська область, ДКС Комарно 29 220 000
Вішнянське ГР, Львівська область 24 495 000
Більче-Волицьке ГР, Львівська область 23 200 000

По Максальському ГКР у Харківській області найдешевшу пропозицію 2,69 млн грн. зробив Інститут «Укрнафтохімпроект», однак вона є вочевидь помилковою, оскільки усі інші учасники пропонували у десять разів дорожче.

Будівництво установки осушки газу на родовищі Пукеничі за 19,00 млн грн. запропонувало виконати ТОВ «Техпромсервіс лтд». Тут заявки румунів була трохи дорожчою – 20,39 млн грн.

Наразі усі вказані компанії очікують рішення «Укргазвидобування» щодо визнання їх заявок переможцями тендеру.

У кожному з лотів за перемогу змагались п’ять компаній. Окрім вказаних «SC Totalgaz industrie srl», ТОВ «Техпромсервіс лтд» та «Укрнафтохімпроекту» найдорожчі заявки робили ТОВ “Теплоенергокомплект” і ПАО “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання”.

Фірма «Тоталгаз індастрі» на своєму сайті вказує, що вона вже має 17-річний досвід роботи. У своєму портфоліо фірма вказує проекти у Румунії, Чехії, Азербайджані, Японії.

Виконавчим директором «SC Totalgaz industrie srl» у тендерній заявці вказаний Адріан Кока.

Нагадаємо, наприкінці липня «Укргазвидобування» провело тендер на гідророзрив пластів у Полтавській області для збільшення видобутку газу.

Лоти на суму до 190 млн грн. може виграти ще одна румунська фірма «Tacrom services s.r.l.». Приблизно таку ж суму може отримати «Бєлоруснєфть», яка зробила дешевші заявки по другій половині лотів. По цьому тендеру «Укргазвидобування» також ще остаточно не визначила переможців.