НАБУ перевіряє документи Генпрокуратури по передноворічних закупівлях
10.08.2016   //   190 Переглядів

Суд дав доступ детективу Національного антикорупційного бюро доступ до договорів, платіжок та листування Генпрокуратури з низкою компаній. Про це свідчить ухвала Соломянського райсуду м.Києва від 1 серпня.

НАБУ розслідує кримінальне провадження №42016000000000282 від січня 2016 р. За матеріалами провадження, у грудні 2015 р. посадові особи ГПУ вчинили розтрату бюджетних коштів, перерахувавши їх за роботи і послуги, які фактично не були отримані.

Зокрема, фігурують так фірми:

  • ТОВ «Арматех Буд» отримало 600 тис грн. за технічне обслуговування систем електромереж і обслуговування і промивку системи опалення;
  • ТОВ «Будконсалт Плюс» – 599 тис грн. за технічне обслуговування системи внутрішньої каналізації, водопостачання та водовідведення, а також системи зовнішніх протипожежних водопроводів;
  • ТОВ «Укрінжинірінг Він» – 600 тис грн. за технічне обслуговування внутрішніх протипожежних водопроводів, технічне випробування та аналіз технічного стану електромереж, промивку системи внутрішніх каналізаційних мереж та системи водовідведення.

Фірма «Арматех Буд» раніше належала двом мешканкам Білої Церкви – Світлані Ковтун і Ользі Цимборович. Сьогодні власницею значиться Катерина Макаренко із смт Капітанівка Кіровоградської області.

«Будконсалт Плюс» оформлено на ТОВ «Баланс Компані» Руслана Перетятька з Черкас. Раніше засновником був Віктор Ноженко-Василевський з Луганської області.

Підприємство «Укрінжинірінг Він» також записано на «Баланс Компані» Руслана Перетятька. Однак раніше його засновниками були Павло Любивець, Юрій Мосійчук і Сергій Семко.

У рамках цього ж провадження у квітні цього року детектив НАБУ низкою ухвал суду отримав доступ до банківських документів по рахункам ФОП, яким Генпрокуратура перераховувала кошти з 2012 року і по сьогодні.