Фірма з кубла Онищенка отримає 105 мільйонів на паливо для залізничних поромів
12.07.2016   //   474 Переглядів

Філія «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Українська залізниця» 7 липня за результатами тендеру замовила ТОВ «Скела Терциум» палива на 101,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року поставлять 5 тис тонн флотського мазуту Category ISO-F RME 180 по 13 440 грн.

Також замовили 1 743 т суднового дизельного палива Category ISO-F DMA по 19 680 грн. за тонну.

Конкуренцію переможцю склало ТОВ «Олсам Авто» з різницею в ціні 0,5%.

Паливо призначене для залізничних поромів «Герої Шипки» і «Герої Плевни» (ДП «Іллічівський морський торговельний порт»).

Київська «Скела Терциум», яка виграла тендер уперше, останній рік поставляла білоруський метанол для ГПУ «Полтавагазвидобування».

Власниками фірми є Сергій Непом’ящий та Євгенія Федорович, яка в 2015 р. балотувалася у Полтавську міськраду від ВО «Батьківщина».

За однією адресою з переможцем по вул. Сергія Струтинського, буд. 13-15, офіс 509/2 прописане ТОВ «Газоторгова компанія» Олексія та Антона Дубасів. Останній є помічником нардепа Олександра Онищенка («Воля народу») на громадських засадах.

За даними нардепа Тетяни Чорновол («Народний фронт»), ця фірма раніше поставляла ДП «Південна залізниця» газ, видобутий підприємствами Онищенка.

Нещодавно Верховна Рада зняла з Онищенка недоторканість та дозволила його арешт. За даними слідства, він був організатором схеми з газом держпідприємства, що завдала державі збитків на рівні 3 млрд грн. Напередодні рішення парламенту Онищенко втік з України до Австрії.

Фірма «Олсам Авто» Ігоря Зарви не перемагала на тендерах. Представником від неї був О. М.Чоповий.

У протоколі розкриття значиться номер (050) 3525525. Він належить ТОВ «Астрал-Україна» Олександра Мачехіна та російського бізнесмена Олександра Бораченка, який володіє торговою групою «Астрал».

Крім того, в держреєстрі фірма вказала номер телефону +380975992497, який також використовує ТОВ «Квік Сейл» Лідії Мостовюк.