Оточення екс-губернатора за сприяння його підлеглих незаконно отримало дитячий табір на Чорному морі
08.07.2016   //   149 Переглядів

табір ім ШмідтаГосподарський суд Миколаївської області 6 липня постановив повернути у комунальну власність дитячий оздоровчий табору ім. лейтенанта Шмідта (на фото), який розташований на узбережжі Чорного моря у місті Очаків.

Про це повідомила прокуратура Миколаївської області.

У 2015 році Миколаївська обласна рада включила оздоровчий табір ім. Шмідта до приватизаційного переліку. Після цього, в червні 2015 року, Миколаївська ОДА уклала угоду про купівлю-продаж з приватним підприємством, внаслідок чого цілісний майновий комплекс табору було приватизовано.

При продажі санаторію, на думку прокуратури, було порушено низку законів:  закон «Про освіту», «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та «Про приватизацію державного майна».

З повідомлень  ЗМІ відомо, що табір було продано без аукціону за 1,49 млн грн, а вартість квадратного метра склала 566 грн. В Миколаївській ОДА  пояснили, що продали об’єкт без аукціону через відсутність достатньої кількості покупців. Сам оздоровчий табір було продано ТОВ «Н Авто».

Від «Наших грошей»

Засновником та керівником ТОВ «Н Авто» є Олег Марний. Раніше він був керівником   ТОВ «Ауді Центр Миколаїв», засновниками  якого є ТОВ «Елінг-2000» та ЗАТ «Автомобільна група «Віпос». Власниками першої фірми вказані Олена Марна та Сергій Захарчук. Власником 100% АГ «Віпос» є Віктор Постельніков.

Керівником ТОВ «Ауді Центр Миколаїв» є Андрій Кірюнов, який також є співзасновником та директором ТОВ «М Моторс». Донедавна співвласником цієї фірми був Вадим Меріков, який раніше також співвласником згаданого вище ТОВ «Елінг-2000». В кінці червня президент Петро Порошенко звільнив Мерікова його з посади голови Миколаївської обласної ради. Офіційно Меріков особисто написав заяву про звільнення, але сталося це  після затримання його заступника Миколи Романчика за отримання хабара. За даними Миколаївської ОДА, минулого року після скандалу навколо приватизації табору ім.Шмідта, Меріков сам звернувся до прокуратури з проханням розслідувати ситуацію.