Родина близького до Ківалова судді з мізерною декларацією володіє 14 квартирами та купою нерухомості
06.07.2016   //  

Суддя Приморського районного суду м. Одеси Олег Крикливий володіє земельною ділянкою та часткою квартири, яку не задекларував. Проте на членів його родини оформлено 14 квартир, а також будинки, паркомісця та інша нерухомість. Про це стало відомо з реєстру речових прав на нерухоме майно.

У 2015 році суддя Олег Крикливий задекларував 175 тис. грн доходу, а його дружина – 10 тис. грн. Роком раніше сума річних надходжень судді становила 204 тис. грн, а дружини – 35 тис. грн.

Із майна суддя Крикливий останні два роки декларував лише ділянку площею 0,12 га. У той же час він є власником 1/3 частки квартири на вулиці Стовповій, 2 в Одесі. Право власності на помешкання у чотириповерховій «хрущовці» суддя оформив у 2004 році і, згідно з даними реєстру майна, частка квартири належить йому досі. Двома іншими співвласниками виступають сестра Крикливого Олена та Алла Складановська.

2.ВИТЯГ НА КВАРТИРУ З НЕ ЗАДЕКЛАРОВАНОЮ 1_3 ЧАСТКОЮ 1.ДЕКЛАРАЦIЯ КРИКЛИВИЙ 2014_1 1.ДЕКЛАРАЦIЯ КРИКЛИВИЙ 2014_2 1.ДЕКЛАРАЦIЯ КРИКЛИВИЙ 2015

Відповідно до декларації, все інше майно записане на найближчих членів сім’ї Крикливого – дружину та двох синів. А це: дві квартири, два паркомісця, два будинки, ділянка і автомобіль Toyota RAV4 2008 р.в. Зауважимо, що садовий будиночок на 442 кв м сім’ї Крикливих виявився найбільшою за розмірами нерухомістю серед задекларованих іншими суддями Приморського райсуду.

Варто звернути увагу і на членів родини судді, які володіють 12 квартирами (одна з яких у спільній власності з суддею), 5 парковочними місцями та іншою нерухомістю на 350 кв м. Отже, згідно з даними майнового реєстру, члени родини судді володіють:

  • батько судді – Микола Крикливий, депутат Одеської міськради:

1/3 квартири загальною площею 94 кв м в Одесі разом з дружиною і сином;

автомобіль Toyota Camry 2015 р.в. (вартість в залежності від комплектації у 2015 році – 700-950 тис. грн), який він купив у січні цього року.

  • матір судді – Тетяна Писаренко, підприємець:

7 квартир площею від 33 кв м до 63 кв м в Одесі, чотири з яких придбані у 2014-2015 рр; + 1/3 частки у квартирі 94 кв м (разом з чоловіком і сином);

3 паркомісця;

нежитлові приміщення на Грецькій площі, 1-А (загальна площа 230 кв м).

  • брат судді – Ростислав Крикливий, прокурор прокуратури Одеської області:

1 квартира в елітному ЖК на проспекті Шевченка, 33 в Одесі (153 кв м), яку йому у 2015 році подарував батько; + 1/3 частки у квартирі 94 кв м разом з батьками;

паркомісце;

Інша нерухомість – 118 кв м (згідно з декларацією прокурора за 2014 рік).

  • сестра судді – Олена Криклива, нотаріус:

2 квартири в елітних житлових комплексах на Французькому бульварі, 13-А і провулку Онілової, 18 в Одесі (119 кв м і 72 кв м); +1/3 частка у квартирі по вул. Стовповій, 2 разом з братом і Аллою Складановською;

паркомісце.

ФОТО2 МИКОЛА КРИКЛИВИЙ З КIВАЛОВИМ

Зліва депутат Одеської міськради Микола Крикливий, справа – Сергій Ківалов (фото: slovo.odessa.ua)

Батько судді Микола Крикливий є депутатом Одеської міськради від «Української морської партії Сергія Ківалова», працює проректором з адміністративно-господарської роботи «Одеської юридичної академії», президентом якої є Ківалов. Місцеві ЗМІ називають депутата одним з найближчих соратників нардепа. Микола Кликливий був помічником Ківалова на громадських засадах упродовж 4-7 скликань ВРУ.

У свою чергу мати судді Тетяна Писаренко є бізнес-партнером доньки Ківалова Ірини Орехової по ТОВ «Телерадіокомпанія одеської національної юридичної академії «Академія».

Нагадаємо, Олега Крикливого призначили суддею Приморського районного суду м. Одеси терміном на 5 років у січні 2012 року. Його брат Ростислав Крикливий у грудні 2014 року очолив відділ нагляду за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове розслідування управління нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури області. Раніше перебував на посадах заступника прокурора Приморського району м. Одеси та прокурора Чорноморської транспортної прокуратури.