Кононенківська «Укртранснафта» за 47 мільйонів орендувала у Ніконова один з найдорожчих офісів Києва (фото)
05.07.2016   //   572 Переглядів

ПАТ «Укртранснафта» 1 червня уклало угоду з ТОВ «К.А.Н.» на оренду офісної нерухомості на суму 47,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У звіті про угоду повідомляється, що за вказану суму на 50 місяців орендовано приміщення невідомої площі у бізнес-центрі «Сенатор» по вул. Московська, 32/2. Розмір орендованого офісу не вказано, відтак чи відповідає ринковим розцінкам плата майже 1 млн грн. за місяць.

сенатор

На ріелторських сайтах є дані про оренду офісів у «Сенаторі» по 621 грн за кв метр на місяць, що на рівні найдорожчих бізнес-центри Києва «Леонардо», «Парус», «IQ» та інш. За гроші «Укртранснафти» можна орендувати 1500 кв метрів.

Також у звіті не вказано жодних підстав для оренди офісу у одному з найрозкішніших бізнес-центрів Києва. Нині «Укртранснафта» базується по вул. Кутузова, 18/7.

Закупівля проведена без відкритих торгів шляхом укладання угоди з обраним заздалегідь учасником щодо наперед визначеного об’єкта.

ТОВ «К.А.Н.» офіційно зареєстровано на шведську фірму “Етерніті інтернешнл” і австрійську “Деверте холдинг гмбх”, бенефіціарами яких у ЄДРЮО вказані кіпріоти Андреас Хаджиоанну і Васіліос Параскевас. Директором української фірми є Олена Букало, підписантом Тетяна Шульга.

Замовником будівництва було ТОВ «К.А.Н. девелопмент». Засновниками цієї фірми у ЄДРЮО вказані Гліб Мурованський, Ольга Орлова, Олександр Бодюк, Олена Задорожна, Юлія Корбут та Володимир Кочума.

Почесним президентом групи компаній KAN Development є відомий забудовник Ігор Ніконов, який донедавна був першим заступником голови Київської міської держадміністрації.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року гендиректором державної «Укртранснафти» став колишній директор мережі автозаправок «Вік-ойл» Микола Гавриленко. Раніше він також був співвласником офшорної фірми Turitella Corporation разом з Андрієм Адамовським, Ігорем Філіпенком та Андрієм Малицьким.

У цих трьох людей є зв’язки з впливовим депутатом з фракції БПП Олександром Грановським, який в свою чергу близький до друга президента Ігоря Кононенка.

Екс-нардеп Єгор Фірсов опублікував протокол засідання суду Британських Віргінських Островів від 3 липня 2014 у справі про Sky Mall. Відповідно до документів, в суді Грановський зізнався, що отримав від Філіпенка, Адамовського та Малицького $700 тис.

У червні 2016 року «Нафтогаз України» призначив першим замдиректора «Укртранснафти» Андрія Пасішника. Колишній представник групи «Континіум» після Майдану певний час був в.о. зам голови правління «Нафтогазу» і активно сприяв відстороненню групи «Приват» від управління державними активами, у тому числі «Укртранснафтою». Зимою 2016 року виявилось, що Пасішник намагався стати заступником міністра економрозвитку з посиланням на Ігоря Кононенка.

Разом з останнім призначенням «Укртранснафта» скасувала свою наглядову раду і ревізійну комісію, фактично залишившись без оперативного зовнішнього контролю.