Донецька залізниця купила коштовний шифер у оточення сина екс-мера окупованої Ясинуватої
01.07.2016   //   377 Переглядів
Донецька залізниця купила такий шифер по 164 гривні

Донецька залізниця купила такий шифер по 164 гривні

Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» 17 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Люксом кепітал» щодо постачання шиферу на 1,39 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Документацією конкурсних торгів передбачено, що до кінця серпня фірма повинна поставити в Артемівськ Донецької області 8500 листів хвилястого шиферу. Розрахунки показують, що в даному випадку вартість одного листа шиферу склала 164 грн. В  відкритих джерелах можна знайти оголошення про доставку шиферу ідентичних характеристик по 105 – 115 грн/шт.

Конкурсний комітет через відсутність низки документів відхилив пропозиції київських ТОВ «Медраф» і ТОВ «Восток-інвест плюс», та білоруського держпідприємства «Управляющая компания холдинга «БЦК», які пропонували поставити товар значно дешевше.

Наприклад, пропозиція ДП «УКХ «БЦК» складала $25,50 тис (644 тис грн. за курсом НБУ), що вдвічі дешевше пропозиції переможця торгів. Але білоруси не подали більше десятка довідок про стан продукції, відсутність реєстрації в офшорах, несудимість уповноваженої особи та інше. Крім того, їх пропозиція була надана російською мовою.

Таким чином, єдиним конкурентом ТОВ «Люксом кепітал» стало ТОВ «Інко плюс», пропозиція якого була дорожчою на 4%.

Власниками донецької фірми «Інко плюс» є Ігор Абражан та Максим Русаченко –екс- депутат міськради міста Ясинувата від Партії регіонів. Його батько Олександр Русаченко був мером Ясинуватої до її ококупації.

ТОВ «Люксор кепітал» заснували у 2010 р. Сергій Куляба і Тетяна Шапочка, яка в 2009-2011 р.р. була директором фірми вищезгаданого Русаченка-молодшого – ТОВ «Барс».

З вересня 2012 р. власницею «Люксору» записана Світлана Горпиненко, а директором Ольга Ясінько, котра також очолює фірму ТОВ «Інтранс 2011», співвласницею котрої є Марина Русаченко.

Раніше ТОВ «Люксор кепітал» було зареєстроване в Яснуватій, але змінило адресу прописки на підконтрольну українській владі Константинівку.

ТОВ «Люксор кепітал» та ТОВ «Інко плюс» вже розігрували між собою тендери ДП «Донецька залізниця».