Кандидат від Порошенка отримає 58 мільйонів на утеплення і ремонт лікарні у Дніпрі
24.06.2016   //   531 Переглядів

Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня № 4Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 21 червня за результатами тендеру замовило ТОВ «Альбатрос Буд» реконструкцію покрівлі та утеплення лікарні за 58,47 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 р. м’яку покрівлю корпусів Дніпропетровської міської багатопрофільної клінічної лікарні №4 перероблять під шатровий дах із металочерепиці. Також утеплять фасади, встановлять вікна, двері та силове електрообладнання, благоустроять територію.

Єдиним конкурентом було ТОВ «ДСМ» із вищою на 3,7% ціною.

Дніпропетровський «Альбатрос Буд» зі статутним капіталом 2 тис грн. був створений у жовтні 2015 р. і досі не вигравав торгів. Засновниками є Борис Рахлін та Євген Коваленко, яким також належить ТОВ «Альбатрос». Однойменними ТОВ «Торговельно-виробнича група «Альбатрос» і ТОВ «Торгівельна группа «Альбатрос» співволодіє Світлана Рахліна.

У 2015 р. Рахлін балотувався у Дніпропетровську облраду від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Крім того, він є директором і співзасновником ТОВ «Екран» разом з Олегом Труховим і Володимиром Рибаковим.

Фірма «ДСМ» належить Геннадію Шкуренку та Ігорю Попику.

На президентських виборах 2014 р. Шкуренко був членом комісії округу в Кам’янському (Дніпродзержинськ) від кандидата Петра Порошенка.

Попик також володіє ТОВ «ПСК-Торг» із Миколою Половим, а Шкуренко – ТОВ «Дніпро-Астра».