Співмешканка будівника фіктивних укріплень в зоні АТО отримає 5 мільйонів на двори Запоріжжя
23.06.2016   //   623 Переглядів

Сергій Моісєєв та Ірина ЧекаловаРайонна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району за результатами тендеру 13 червня уклала угоду з ТОВ «СК Флагман» на послуги з відновлення асфальтного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 3,40 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя»з посиланням на «Вісник державних закупівель».

До переліку робіт входить суцільний та ямковий ремонт  покриття внутрішньоквартальних доріг, заміна бортових каменів, нарощування горловин дощеприймальних та оглядових колодязів.

Конкурсний комітет відхилив пропозиції ФОП Шевчинський Фелікс Борисович (3,56 млн грн.) та ДП «Запорізькій облавтодор» (3,73 млн грн.). Тому єдиним конкурентом переможця виступило КП «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» з ціною 3,61 млн грн.

Окрім цього, 10 червня Районна адміністрація Запорізької міськради по Жовтневому районі уклала угоду з ТОВ «СК Флагман» на поточний ремонт  асфальтного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 1,96 млн грн. За відхилення інших пропозицій конкурувала фірма також лише з КП «ЕЛУАШ» (2,12 млн грн.).

Після акцепту 27 травня своїх пропозиції «СК Флагман» почало шукати робітників, в тому числі і дорожньо-асфальтові бригади.

ТОВ «СК Флагман» нині належить Ірині Чекаловій. Вона прописана за однією адресою з Сергієм Моісєєвим – співвласником ТОВ «Південспецбуд». Остання фірма в квітні минулого року отримала підряд від Запорізької ОДА на будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО довкола Волновахи за 55 млн грн.  Вже у липні 2015-го року Рада національної безпеки й оборони заявила про неналежне будівництво оборонних рубежів на ділянці, закріпленій за Запорізькою ОДА, і пообіцяла притягти винних до відповідальності.

Минулого листопада податкова міліція  звинуватила будівельників фортифікаційних споруд в Донецькій області у розкрадання 800 тис грн. За інформацією податківців, фірма укладала угоди на придбання матеріалів та проведення будівельних робіт за завищеною вартістю.

Наприкінці травні 2016 року військового, який без перевірки затвердив фіктивні акти робіт «Південспецбуду», визнали винниму бездіяльності і присудили 2 роки службових обмежень.

При цьому організатор схеми, заступник начальника Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації, нині працює заступником директора Департаменту – начальником управління розвитку інфраструктури Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської військово-цивільної адміністрації.