Замголови Херсонської облради, син якого має справи з Матіосами, не задекларував бізнес та частину нерухомості дружини
08.06.2016   //   829 Переглядів
БУЛЮК-ФОТО

Віталій Булюк

Дружина заступника голови Херсонської облради, екс-голови Херсонської митниці Віталія Булюка має бізнес та частину нерухомості у Скадовську та Скадовському районі, котрі депутат не вказав або невірно зазначив у своїй декларації за 2015 рік. Про це стало відомо з Реєстру нерухомого майна, Кадастрової карти і ЄДРПОУ.

Згідно з декларацією за 2015 рік депутат та члени його родини (вказана дружина Олена, 18-річний син та 9-літня донька) мали сукупний дохід 2,02 млн грн. З них 76 тис грн – доходи самого депутата, з яких зарплатня склала 68 тис грн, ще 8,5 тис грн Булюк заробив від викладацької діяльності у місцевому вузі. Доходи Олени Булюк склали 1,95 млн грн, які вона отримала від підприємницької діяльності та незалежної професійної діяльності.

ДЕКЛАРАЦIЯ1ДЕКЛАРАЦIЯ2 ДЕКЛАРАЦIЯ3 ДЕКЛАРАЦIЯ4

Щодо нерухомості, то Віталій Булюк вказав у декларації квартиру на 82 кв м. Разом з тим у власності дружини заступник голови облради задекларував три житлові будинки на 465, 216 та 56 кв м, садовий будинок на 593 кв м, а також інше нерухоме майно на 450 та 697 кв м.

Втім згідно з Реєстром нерухомого майна та Кадастрової карти Олена Булюк (дівоче прізвище Завгородня) володіє також земельними ділянками загальною площею 2,38 га, які не вказані в декларації депутата. Крім того, значна частина задекларованих у власності Олени Булюк квадратних метрів житлових та нежитлових будівель не співпадають з тими, які вказані в Реєстрі.

Так, за даними майнового держреєстру, Олені Булюк з 2004 року за договором дарування належить будинок у Скадовську на вул. Маріїнська, 86 (раніше Комунарів). Загальна площа будівлі становить 455 кв м. Будинок розташований на двох земельних ділянках загальною площею 0,14 га, які знаходяться у власності Олени Булюк.

По сусідству на вул. Маріїнська, 88 розташований ще один будинок, який теж належить дружині депутата за договором дарування з 2011 року. Земля під ним площею 0,05 га належить батьку Олени Булюк Валерію Завгородньому.

Дружина депутата володіє ще одним сусіднім  будинком на 454 кв м, який отримала за договором дарування у 2010 році. Він прописаний на сусідній вулиці Шевченка, 9. Земля під ним також належить Олені Булюк.

ШЕВЧЕНКА9

З 2008 року дружині Віталія Булюка у Скадовську на вул. Володарській 51  належить житловий будинок з вбудованим кафе, магазином та аптекою на 702 кв м.

Вісім років тому Олена Булюк стала власницею ще одного житлового будинку у Скадовську на вул. Портова,50 (раніше Леніна). Його площа становить 503 кв м.

На березі Дніпровського лиману у селі Забарине Голопристанський району по вул. Забарська, 65 Олена Булюк з 2013 має у власності дві земельні ділянки (0,45 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  та 0,18 га для ведення особистого селянського господарства), а також орендує три земельні ділянки загальною площею 1,57 га для сінокосіння і випасання худоби. За цією ж адресою з 2011 року за рішенням виконкому Рибальчеської сільради вона володіє групою житлових будинків.

ЗАБАРИНЕ2

Крім того, у Скадовську у провулку Торговому, 5 Олена Булюк з 2012 року володіє магазином «Радуга» на 72 кв м.

У декларації Віталія Булюка стоять прочерки у розділі про бізнес: він  вказав, що ні він, ні його дружина не мають внесків до статутного капіталу підприємств. Разом з тим, згідно з даними ЄДР, Олена Булюк станом на 2015 р і досі має частки щонайменше у трьох фірмах:

  • ПП «Таврійський комбікормовий комбінат» (виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах), співвласниця з 2009 року, розмір внеску – 450 грн (45% від статутного капіталу). Фірма зареєстрована у с. Бехтери Голопристанського району;
  • ТОВ «Колібрі ЛТД» (технічні випробування та дослідження), співвласниця з 2005 року, розмір внеску 9,25 тис грн (50% статутного капіталу). Фірма зареєстрована у Скадовську;
  • ТОВ «Аделаїда Хантер» (мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг), співвласниця з 2008 року, розмір внеску 13,3 тис грн (25% від статутного капіталу). Фірма зареєстрована у с. Новозелене Житомирської області.

Віталій Булюк не має авто, зате згідно з його декларацією його дружина володіє джипом Nissan Patrol 2008 року випуску. Заступник голови облради також вказав у декларації, що сума на утримання зазначеного ним майна склала 308 тис грн.

Згідно з офіційною біографією, на митниці Віталій Булюк почав працювати з 1997 р. З 2007 по 2015 роки він очолював Херсонську митницю. Минулого року був звільнений з посади, оскільки потрапив під закон про люстрацію. У 2015 році до Херсонської облради пройшов від партії «Наш край». До цього був депутатом обласної ради від КПУ. У 2010-2012 роках був радником екс-голови Митної служби України Ігоря Калєтніка.

У 2010-2015 роках Олена Булюк була депутатом Скадовської міської ради від Партії регіонів. У своїй біографії та біографії чоловіка вона була вказана викладачем місцевого вузу. Олена Булюк є приватним підприємцем. Основний вид її діяльності – роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах.

На початку року стало відомо, що дружина заступника генерального прокурора – головного військового прокурора Анатолія Матіоса Ірина Барах у 2015 році створила спільну  з сином екс-начальника Херсонської митниці Віталія Булюка Віктором юридичну компанію «Авеллум Легас». У своїй декларації Булюк не вказував свого старшого сина Віктора.