Близький зв’язок Кличка з податківцем, який проходить по справі про крадіжку ПДВ за часів Януковича
06.06.2016   //   489 Переглядів

Фотографуватись 20 років тому з бандитом «Рибкою» це зовсім не те, що мати зараз справу з Дворніковим.

Бо у першому випадку ти, ставши «білою людиною», можеш сказати «так получилось» і всі зрозуміють, що такі тоді були часи, і спробував би боксер у лихих 90-х відбитись від такого даху.

кличко и рыбка

Але у другому випадку ти вже сам формуєш правила гри. Це від тебе залежить, як нащадки будуть згадувати 10-і роки 21-го сторіччя. І тому буде дуже складно пояснити збігом обставин наступне.

Віктор Дворніков

Віктор Дворніков

За даними нардепа Сергія Лещенка і адвоката Євгенії Закревської, за часів Януковича угрупування головного податківця Олександра Клименка розкрало 616 млн грн. на поверненні ПДВ фіктивним фірмам. На документах стоїть підпис Віктора Дворнікова, який тоді був першим заступником начальника ДПІ у Печерському районі. Кримінальне провадження по цій історії вже стало предметом скандалу. Юрій Луценко, який по законодавчому «бєспрєдєлу» змінив мандат порошенківського нардепа на крісло порошенківського генпрокура, забирає цю справу у слідчих з управління Горбатюка і для передачі «похоронній команді» Матіоса.

Так ось. Цей Дворніков – не просто податківець часів Януковича. За тих же часів Януковича Дворніков став депутатом Київради від «УДАРу», а після Майдану став радником мера Києва Віталія Кличка.

І це не банальне працевлаштування «хорошої людини», чи навіть продаж місця у фракції. Все взаємозалежніше.

Є така фірма «Енкор», яку давним-давно заснував Олександр Буліно, рідний брат матері Кличків. Саме цій фірмі подарував кінотеатр «Загреб» Олександр Омельченко у 2004 році, коли ще був мером Києва і шанувальником боксерського таланту Кличків. І дев’ять гектарів на набережній Дніпра неподалік від Видубицького озера було даровано тоді ж фірмі «Славутич», яка належала «Енкору» (згодом ділянку 8000000000:90:109:0009 було перепродано і навіть оскаржено прокуратурою).

І ось цей «Енкор» спочатку переписали на Роберта Кеніга, американського бізнес-партнера Кличків, який після Майдану також засвітився у ЗМІ в якості радника Кличка по залученню іноземних інвестицій. А зараз частина фірми належить Ганні Дворніковій, доньці нашого податківця.

енкор

Погодьтесь, цей ланцюжок перереєстрації фірми з рідного дядька на доньку радника-податківця важко пояснити як «попросили сфоткатись» чи «просто дав покататись»…

Блог від: Юрій Ніколов