Після публікації «Наших грошей» зюківець відмінив торги на коштовне збагачення вугілля у Королевської
02.06.2016   //  

ДП «Дирекція по будівництву об’єктів» (м. Червоноград Львівської обл.) 26 травня відмінило тендер на послуги з переробляння вугілля за 4,58 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Угоду з ПАТ «Львівська вугільна компанія» про збагачення 26 тис т рядового вугілля уклали 6 травня. Послуги коштували 176 грн. за тонну.

Це у 2,5 рази дорожче за квітневу ціну ДП «Львіввугілля» – 69 грн./т.

Однак згодом завершені торги відмінили, бо «ціна найбільш вигідної конкурсної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі».

При цьому у протоколі про виправлення помилок сказано, що секретар конкурсного комітету Людмила Плахта через велику кількість торгів невірно вказала дані про договір. Насправді його нібито не підписували, а відтак комітет на чолі з Романом Надолинним одноголосно вирішив відмінити тендер.

Надолинний тимчасово очолює «Буддирекцію» з вересня 2015 р. У 2010 р. він був членом виборчої комісії округу на Луганщині від Юлії Тимошенко, а в 2007-2009 рр. керував ВП «Управління матеріально-технічного постачання» ДП «Ровенькиантрацит» (Луганська обл.). Держпідприємством тоді керував Юрій Зюков – радник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Нещодавно ЗМІ повідомляли про причетність Зюкова до «уряду ЛНР», проте СБУ не має такої інформації.

Більше половини акцій «ЛВК» належать ТОВ «Вантажно-транспортне управління», ТОВ «Іфорас» і «АСП Трейд Груп». Усі вони зареєстровані в окупованому бойовиками Луганську і відносяться до сфери впливу нардепа від «Опозиційного блоку» Наталії Королевської.

Кінцевим бенефіціаром компанії значиться Наталія Чікаєва з Києва, яка раніше була прописана в Луганську.

«АСП Трейд груп» засноване луганчанами Сергієм Артюховим та Олексієм Серединським. Обидва у 2010 р. були членами виборчої комісії округу в Луганській області від кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Королівська тоді була депутатом від БЮТ. У 2012 р. Серединський і Артюхов представляли її партію «Україна – Вперед!». Після цих виборів Королевська стала міністром соцполітики в уряді Миколи Азарова.