Труханов за 27 мільйонів купив в партнера Порошенка тролейбуси з відеокамерами і Wi-Fi
31.05.2016   //  

КП «Одесміськелектротранс» 26 травня за результатами тендеру замовив ДочП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» тролейбуси за 26,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року поставлять п’ять нових тролейбусів по 5,31 млн грн.

За даними пресс-служби корпорації, йдеться про тролейбуси Богдан Т70117.

Тролейбуси на 100 пасажирів із низьким рівнем підлоги на 100% площі будуть пристосовані для стоячих пасажирів і пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Також їх оснастять кондиціонером у кабіні водія, бездротовим зв’язком Wi-Fi та системою відеоспостереження за посадковими майданчиками і зоною позаду.

У день підписання до угоди внесли зміни, знизивши ціну без зменшення обсягу.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електротранс».

ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг» пропонувало тролейбуси в півтора рази дешевше – по 3,51 млн грн. Заявку відхилили, бо у технічній пропозиції була вказана незалежна передня підвіска, як і вимагав замовник, а в додатку до сертифікату відповідності – залежна.

Співвласником «Богдан Моторс» раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), першому заступнику секретаря РНБОУ.

Кінцевим бенефіціаром «СУНП «Електронтранс», створеного в 2011 році, значиться львів’янин Юрій Бубес. Засновниками є ТОВ «Автотехнопроект» (10%), ПАТ «Концерн-Електрон» (64%) та німецьке підприємницьке товариство «Транстек Ф&Е» (26%).

Київським «НТП СТГ Інженерінг» зі статутним капіталом 900 грн. володіють Микола Ячмінь і Таісія Саніна. За даними «ВДЗ», фірма продає тролейбуси ЛАЗ виробництва Львівського автобусного заводу, підконтрольного російському бізнесмену Ігорю Чуркіну. Саніна є підписантом однойменного ТОВ «Львівський автобусний завод», записаного на Майкла Вейнберга.