Рідні фірми комунальників Кернеса розіграли 11 мільйонів на ремонт дитсадка
31.05.2016   //  

Таранівська сільська рада Зміївського району Харківської області  19 травня за результатами тендеру акцептувала пропозицію ТОВ «СБ Рембудсервіс» щодо реконструкції будівлі дитячого садка  вартістю 11,29 млн грн.

По це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Реконструкцію планують завершити до кінця 2017року.

Конкурсна комісія відхилила три пропозиції, які були дешевші від пропозиції переможця.

Так, пропозиція ТОВ «СК» Лувр» на суму 9,26 млн грн. була відхилена через те, що фірма надала баланс та звіт про фінансові результати за перший квартал 2016 року, а не за 2015 рік.

Пропозиція вартістю 10,72 млн грн ТОВ «Рать» відхилили  у зв’язку з тим, що була відсутня копія ліцензії НБУ та не на всіх сторінках пропозиції містився відбиток печатки та підпис уповноваженої на підписання документів особи.

Пропозиція ТОВ «Будівельник», яке пропонувало виконати роботи за 10,70 млнгрн., відхилили через відсутність нотаріально завіреної копії ліцензії на право ведення відповідної діяльності з переліку робіт.

Таким чином, єдиним конкурентом «СБ Рембудсервіс» було ПП «Солметснаб», яке пропонувало виконати реконструкцію за 10,42 млн.грн. Але, «СБ «Рембудсервіс» запропонувало довший термін оплати робіт, а цей фактор складав в формуванні оцінки 30 балів.

Власниками ТОВ «СБ Рембудсервіс» є Катерина Гученко, Петро Єрмаков, Олександр Шепотько (керівник). Це підприємство є правонаступником ПАТ «СБ Рембудсервіс», власниками якого були Семен Сирота, Катерина Гученко, Петро Єрмаков. Раніше, з 2010 року посаду генерального директора «Рембудсервіс» займав сам Семен Сирота. А, бухгалтером в той час була Катерина Гученко.

З 2011 року Семен Сирота є директором КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».

Кінцевими бенефіціарними власниками ПП «Солметнсаб» до березня 2016 року були Ігор Шкурко та Микола Лютий. Зараз власником та керівником є Олександр Горбач. Ігор Шкурко є заступником керівника в комунальному підприємстві «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Семена Сироти.