Оточення Труханова закопає 114 мільйонів в ремонт десяти кілометрів дороги Одеса-Рені
23.05.2016   //  

Служба автомобільних доріг в Одеській області 10 і 17 травня за результатами тендерів уклала угоди про поточний середній ремонт автодороги  державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) на суму 180,72 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Ростдорстрой» відремонтує 10 км дороги за 113,82 млн грн.

На ділянці км 179+000 – 184+000 влаштують дренажі та водовідвідні канави, спланують узбіччя, замінять перезволожений ґрунт, влаштують дорожнє покриття, нанесуть розмітку, встановлять дорожні знаки і бар’єрну огорожу.

На ділянці км 156+000 –161+000 укріплять узбіччя, відремонтують основу методом холодного ресайклінгу, влаштують покриття проїжджої частини, з’їзди та зупинки, замінять знаки і тросове огородження на металеве, нанесуть розмітку.

ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного дали 66,90 млн грн. на відрізок км 150+000 – 156+000.

Перелік робіт тут такий самий, як на другій ділянці «Ростдорстрою».

Ремонт у виконанні обох фірм коштує 11-12 млн грн. за кілометр.

Також оголошено торги щодо інших ділянок загальною довжиною 39 км на суму 403,34 млн грн., розкриття пропозицій відбудеться 2 червня. Поки що Кабмін виділив на ремонт дороги Одеса-Рені 134 млн грн.

Заявки ТОВ «Тирас», ТОВ «Автобанн» і «Виробниче підприємство «Євротехнології» були на 1,5-5,3% дешевшими за «Автомагістраль-Південь». Першу відхилили через відсутність сертифікату ІSО 9001, а решту – через надані договори на ремонт вулиць, міжквартальних проїздів і прибудинкових територій замість доріг загального користування та річний обсяг влаштування дорожнього одягу менше 50 тис кв. м.

«Автобанн» також пропонував на 4,4% нижчу ціну за одним із лотів, виграних «Ростдорстроєм».

«Ростдорстрой» входить до групи «Рост», компанії якої виграють багатомільйонні тендери на ремонт доріг в Одесі і Київській області.

Фірма зареєстрована на вірґінський офшор «Сайдлейк інтернешнл лімітед», бенефіціарами котрого у держреєстрі є мешканець Лондона Олександр Жуков, одесити депутат Одеської міськради Юрій Шумахер, Олександр Рацкевич і Євген Коновалов.

У 2001 р. італійська поліція затримувала Жукова за підозрою в незаконній торгівлі зброєю. Його донька Дар’я є подругою життя російського мільярдера Романа Абрамовіча, якого вважають одним з «гаманців» Володимира Путіна.

Коновалов і Шумахер є співзасновниками Обслуговуючого кооперативу «Дачно-будівельний кооператив «Чорноморська Рів’єра».

Шумахер пройшов у міськраду за списками партії «Довіряй ділам» Геннадія Труханова. Коновалов теж балотувався по цих списках, але не пройшов.

Крім того, Шумахер разом із Трухановим є співвласником вірґінського офшору «Corderoy Trading Limited».