Родина замначальника податкової Львівщини має розкішний маєток (фото)
20.05.2016   //   740 Переглядів

Дружина та мати першого заступника начальника головного управління ДФС у Львівській області Руслана Ганюка виявились власниками розкішного будинку площею 469 кв.м в селі Солонка Пустомитівського району. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на Реєстр прав на нерухоме майно.

Руслан Ганюк призначений першим заступником начальника головного управління ДФС у Львівській області зовсім нещодавно – 26 квітня 2016 року.

Його дружина Вероніка Ганюк стала власником будинку у Солонці в 2014 році, коли Руслан Володимирович був першим заступником начальника ДПІ у Пустомитівському районі. Нині на Вероніку записано половину будинку, ще половину – на мати податківця Людмилу.

дом1

дом2 дом3

У 2014 році дохід родини Ганюків становив всього 65 тис грн., і з декларацією про доходи за 2014 рік у Вероніки не було нерухомого майна, яке можна було б продати за таку суму.

З цього приводу начальник управління комунікацій головного управління ДФС у Львівській області Ігор Долинський припустив, що Вероніка Ганюк купувала маєток в кредит.

Також Долинський повідомив, що податківець продовжує жити в селі Сокільники «в батьківській хаті, де він народився». А будинок в Солонці, за словами прес-секретаря, «не придатний до життя, там триває ремонт».

З цього приводу у «НГ.Львів» відмітили, що в будинку справді ще не живуть, але на вікнах вже є штори, що може свідчити про швидке новосілля.

У 2015 році дружина податківця задекларувала дохід у набагато більшому розмірі, ніж у рік купівлі будинку, – 3,42 млн грн. Заробітна плата склала лише 13 тис. грн., а решта 3,39 млн грн була отримана від продажу нерухомого майна.

Цей прибуток повністю співпадав з сумою 3,39 млн грн., яку Львівська міська рада заплатила Вероніці Ганюк за придбання чотирьох квартир для учасників АТО в житловому комплексі «Санта-Нова» в селі Зубра. Комплекс зведений фірмою «Гал-Експресія», співвласником якого ще донедавна був Володимир Ганюк, батько Руслана Ганюка. А власницею найбільшої частки підприємства є Ольга Костик, екс-дружина відомого Василя Пісного, який нині є заступником начальника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Поки Руслан Ганюк керує податківцями, його мати і дружина стають власниками розкішної нерухомості та авто.

Поки Руслан Ганюк керує податківцями, його мати і дружина стають власниками розкішної нерухомості та авто.

38-річний Руслан Ганюк працює на керівних посадах практично з початку кар’єри у фіскальній службі, яку він розпочав у 2002 році з посади старшого податкового ревізора-інспектора в ДПІ у Шевченківського району Львова. Досить скоро він очолив тут відділ документальних перевірок, а у листопаді 2004 року і саму ДПІ Шевченківського району. В подальшому керував роботою Городоцької та Стрийської інспекцій.

Згідно з декларацією про доходи за 2015 рік, Руслан Ганюк заробив 50,37 тис. грн, з яких заробітна плата складала 44,66 тис. грн, а ще 5,71 тис. грн – матеріальна допомога. У Руслана Ганюка немає власного житла, проте є ділянка площею 0,08 га. Він також немає власного автомобіля.

Натомість його дружина Вероніка Ганюк їздить на Land Rover 2012 р.в. та є співвласницею будинку площею 469,4 кв.м, земельної ділянки площею майже 0,1 га в селі Солонка, а також квартири у Львові площею 69,5 кв.м