Тюремники мають повернути 2 мільйони по контракту, який не виконала фірма з орбіти Близнюка
04.05.2016   //   137 Переглядів

ТОВ «Гео Трейдінг» стягує 1,88 млн грн. з Державної пенітенціарної служби України. Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 5 квітня.

12 лютого 2014 р. Державна пенітенціарна служба уклала договір про закупівлю курятини у ТОВ «Сінтезпродсервіс». Постачальник заплатив 1,88 млн грн. як забезепечення по виконанню договору. У подальшому договір поставки курятини у звязку з форс-мажорними обставинами виконаний не був, а кошти фірмі не повернули.

У березні 2015 р. «Сінтезпродсервіс» відступив право вимоги 1,88 млн грн. фірмі «Гео Трейдінг». Тому остання звернулась до суду про стягнення коштів з Державної пенітенціарної служби.

Торгово-промислова палата підтвердила, що непереборна сила завадила «Сінтезпродсервісу» виконати свої зобов’язання по договору.

Озброєні люди з 7 квітня 2014 р. захопили  автомобілі підприємства, завантажені товаром. А з 2 червня захоплено будівлі, де були розташовані офісні приміщення та товарний склад «Сінтезпродсервісу». Тому суд дійшов висновку про відсутність вини в діях постачальника щодо невиконання договору.

«Гео Трейдінг» зареєстроване на киянина Вадима Лещенка.

Співзасновницями «Сінтезпродсервісу» є Ганна і Надія Асланови.

Галина Асланова у свій час була зареєстрована за однією адресою з Ганною Аслановою, є співвласницею ТОВ «Лазурит-Центр» разом з ТОВ «Ясинуватський Укрпромснаб» Віталія Жулія і Олександра Гершина – це директори фірм Олексія Близнюка, сина екс-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, колишнього губернатора Донецької області Анатолія Близнюка.

«Сінтезпродсервіс» була співзасновником ТОВ «Лікувально-профілактичний центр «Донбас-Естет», яка до початку 2010 року називалась «Сінтез-прод». Обидві фірми також зареєстровані в одному будинку (Донецьк, вул. Артема, 74). Другим співзасновником і основним власником сьогодні залишається ТОВ «Всеукраїнська управляюча компанія», що опосередковано належала родині колишнього депутата від Партії регіонів і екс-міністра регіонального розвитку і ЖКГ Анатолія Близнюка. Тепер кінцевими власниками компанії є жителі Краматорська – Микола Портоненко і Дмитро Швидченко. До кінця 2012 року Близнюками контролювалася донецька фірма зі схожою назвою «Сінтезбудсервіс».

Микола Поротоненко відомий як директор ТОВ Виробничо-торговельне підприємство «Укрзолото», коли ним володіла Олена Близнюк, невістка екс-нардепа.