Оточення замгубернатора Рівненщини за 27 мільйонів зробить дороги до індустріального парку
29.04.2016   //   297 Переглядів

Славутський міськвиконком Хмельницької області 20 квітня за результатами тендеру замовив ПП «Вестінвестбуд» реконструкцію під’їздів до індустріального парку «Славута» за 26,70 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Торги щодо під’їздів до «Славути» тричі відміняли через нестачу допущених учасників.

До кінця 2017 року влаштують дощову каналізацію, земляне полотно, дорожній одяг та узбіччя, зовнішнє освітлення, тротуари, з’їзди, примикання і повітряну кабельну лінію, встановлять дорожні знаки та озеленять територію.

Заявки ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», ПП «МВМ-13», ТОВ «Якість і будівництво», ПП «ТМ-Новатор» і ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» були на 4-23% дешевшими, але їх відхилили через претензії до документів.

Відтак єдиним конкурентом стало ПП «Техномаркет» із вищою на 1,3% ціною.

Рівненський «Вестінвестбуд» зі статутним капіталом 1 тис грн. належить Лесі Шекель.

Раніше вона працювала у ПВКФ «Фіалка» Володимира Фалка. За даними ЗМІ, директор фірми Юрій Фалко є другом екс-начальника управління будівництва Рівненської облдержадміністрації Юрієм Сідлецьким. Крім того, інтереси підприємства в судах свого часу представляв нинішній перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Із вересня 2014 р. «Вестінвестбуд» виграв тендерів на 83,10 млн грн.

Зокрема торік департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА замовив їй реконструкцію поліклініки за 25,39 млн грн.

Нетішинським «Техномаркетом» володіють Петро Цица, Володимир Здробилко і Сергій Андрущенко.

Останній є співвласником ТОВ «Укрбудкомплектація» з Вадимом Яновичем, а раніше був заступником директора ТОВ «Електрод» УБ ХАЕС» (у стані припинення).

Цица у 2015 р. ішов до міськради Нетішина від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

У 2008 р. фірма-конкурент поставила металопластикових виробів для ВП «Хмельницька АЕС» на 53 тис грн., а в 2014 р. – вікон і дверей військовій частині А0796 на 1,69 млн грн. Причому військові тоді відхилили дешевшу заявку вищезгаданої «Фіалки».