Нова фірма «єрємєєвців» виграла 88 мільйонів на паливо для Нацполіції
15.03.2016   //   415 Переглядів

Національна поліція України 3 березня уклала низку угоду з ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» на постачання палива на 88,08 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

За результатами торгів на електронному майданчику «Прозорро», поліція отримає бензин А-92 по 15,82 грн/л, А-95 – по 16,17 грн/л.

По одному з чотирьох лотів у переможця було два конкуренти – ТОВ «Техойл – Рітейл» і ТОВ «Технологічна Паливна Компанія», по двум лотам – тільки ТОВ «Прем’єр-Ліга», по ще одному лоту – конкурентів не було.

Фірма «Нафтотрейд ресурс» створена вже десять років тому, але тендери почала вигравати лише в останні дні. Окрім торгів Нацполіції компанія виграла кілька незначних підрядів у Хмельницькій та Київській області.

ТОВ «Нафтотрейд ресурс» зареєстровано у Луцьку по вул. Кременецька, 38, де також прописані низка фірм з групи «Континіум», у тому числі ТОВ «Вог рітейл», яке останніми роками було монопольним постачальником Міністерства внутрішніх справ.

З січня цього року засновником «Нафтотрейд ресурсу» є Юрій Йоржик, який також очолює місцеве ТОВ «Ойл карт центр». До нього засновниками фірми були Віктор Леуш та Валентин Цьось.

Віктор Леуш є міноритарним акціонером «Банку інвестицій та заощаджень», який належить власникам групи «Континіум» Степану Івахіву, Сергію Лагуру, Сергію Корецькому, Петру Димінському та Євгену Єрємєєву – брату покійного лідера «Континіуму» Ігор Єрємєєва.