В Одесі онуки Суркіса зайняла місце Маркова у вивозі сміття на 10 мільйонів
11.02.2016   //  

КП «Житлово-комунальний сервіс «Фонтанський» 1 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ телерадіокомпанія «ТВ-Серрус» видалення твердих побутових відходів за 10,21 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Протягом 2016 року видалять близько 216 тис куб. м сміття. У переліку – більше тисячі будинків Приморському р-ну Одеси, переважно багатоквартирних.

Умовно вивезення кубометру відходів коштує 47,25 грн.

Ціна приблизно відповідає іншим тендерам.

Так, КП «Київкомунсервіс» 29 січня замовив аналогічні послуги по 46 грн./куб. м.

Разом із тим, департаменту житлового господарства Харківської міськради вивезення сміття з приватного сектору обійшлося у 54,66 грн./куб. м.

Конкурентами були ТОВ «Союз» і ТОВ «Південтрансавто» з однаковою до копійок ціною пропозиції, вищою за переможця на 0,2%.

Телерадіокомпанія «ТВ-Серрус» належить Єлизаветі, Олександрі та Михайлу Стукальським та їхньому ж ТОВ «Строй Інвест України».

Їхній батько Станіслав Стукальський був зятем Григорія Суркіса і загинув у автокатастрофі у 2014 році.

Раніше «ТВ-Серрус» належав самому Стукальському-старшому разом із Оленою Соколовською. Остання володіє фірмою-конкурентом «Південтрансавто».

У квітні 2015 року «ТВ-Серрус» отримав підряд «Фонтанського» на вивіз сміття за 234 тис грн., поступившись одним лотом «Союзу».

«Союзом» донедавна володів Ігор Марков. Нині фірма переоформлена на турецьку компанію «Рамбай Ітхалят Іхраджат Пазарлама Ве Тіджарет Лімітед Ширкеті». Директором досі є колишній депутат Одеської міськради Юрій Кривенко, який обіймає цю посаду з 2007 році, відколи співвласником став Марков.

Нагадаємо, що Ігор Марков був народним депутатом від Партії регіонів до вересня 2013 року, коли ВАСУ позбавив його мандату. Згодом Марков був арештований у справі про організацію побиття учасників акції проти встановлення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі у 2007 році. Пізніше його відпустили.

У серпні 2015 року Інтерпол арештував Маркова в Італії. Нещодавно суд Генуї звільнив його, тож він полетів у Росію.