У Кернеса заплатять улюбленій фірмі подвійну ціну за вирубку дерев
08.02.2016   //  

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 2 лютого акцептував пропозицію ПП «Престиж Буд Сервіс» щодо вирубки дерев вартістю 6,30 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Планується вирубка сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинковій території комунальної власності об’ємом 7500 куб м. Роботи мають бути виконані до кінця року.

Вартість вирубки одного кубічного метра деревини – 840 грн. Для порівняння, у Рівному місцеві комунальники у грудні за результатами торгів замовили видалення дерев по ціні 445,35 грн./куб м.

ПП «Престиж Буд Сервіс» створено 4 березня 2015 року. Фірма має статутний капітал 100 гривень й записана на Лану Варібрус.

Вже через місяць після реєстрації фірма виграла підряд на реконструкцію військового гуртожитку вартістю 13 млн грн. Зараз військова прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно проведення тендеру та виконання цих робіт.

У серпні 2015 року ПП «Престиж буд сервіс» виграло тендер на вирубку дерев.

В реєстрі юридичних осіб відразу після створення фірма вказала електронну пошту: avtosila@ukr.net. Таку саме пошту використовує й ПП «Солметснаб», яке належить Миколі Лютому та Ігору Шкурко. Останній відомий як замдиректора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство». Восени ці два підприємства розіграли тендер на ремонт школи у передмісті Харкова.

Зараз електронна адреса вже змінена на prestijbydservis@ukr. net

Єдиним конкурентом під час тендеру було ПП «Гарант Буд Сервіс». Це підприємство створили в листопаді 2015 року й записали на Антона Трет’якова. Фірма також має статутний внесок – 100 грн.

ПП «Гарант Буд Сервіс» допустили до торгів, хоча тендерна документація вимагала від учасників досвід виконання аналогічних договорів за 2013-2015 роки, а також наявність не менш ніж 3 бригад по 5 робітників.