Сільрада під Харковом без конкурсу замовляє роботи сину замголови сільради на сотні тисяч
15.01.2016   //  

Пісочинська селищна рада Харківської області у грудні 2015 року ПП «БК Нехтялов» за виконання будівельних робіт заплатила 198 тис грн. Про це повідомляється на офіційному порталі публічних фінансів України «Є-дата».

Зокрема, сільрада перерахувала кошти за поточний ремонт системи опалення на технічному поверсі та у підвалі жилого багатоквартирного будинку по вул. Квартальній, 8/8.

«Вісник державних закупівель» не містить інформації про проведення конкурсів на відповідні роботи.

Крім того, у вересні ПП «БК Нехтялов» отримала від селищної ради 73 тис грн. за поточний ремонт системи холодної води по вул. Молодіжній, 2Ав Пісочнині.

Засновником ПП «БК Нехтялов» є Володимир Нехтялов, а директором – Олексій Володимирович Чернопіщук. Останній є сином члена виконкому та заступника голови Пісочинської селищної ради з фінансових питань Валентини Чернопіщук.

Нагадаємо, що Пісочинська селищна рада раніше перераховула кошти за будівельні роботи рідній фірмі члена виконкому та директора КП «Пісочинкомунсервіс» Олександра Подшиваленко.
Головою Пісочинської селищної ради с 1992 по червень 2015 року був Олександр Чернобай. В червні він написав заяву про відставку. Восени він балотувався до Харківської районної ради та Пісочинської селищної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до селищної ради. Нині депутат сільради від БПП, раніше був членом Партії регіонів.

З липня 2015 року заступником голови Пісочинської селищної ради є його син Олег Чернобай, який у жовтні був обраний селищним головою.

Крім того, депутатом Пісочинської селищної ради є брат Олега Чернобая – Андрій.

За даними місцевих активістів, під час парламентських виборів Чернобаї активно лобіювали кандидатуру Володимира Кацуби, який й здобув перемогу на окрузі, до якого входить Пісочин.