Льовочкін має на узбережжі Франції віллу, формально записану на фірму з Данії (фото)
15.01.2016   //  

Народний депутат Сергій Львочкін має віллу у містечку Сен Жан Кап Ферра на Лазуровому узбережжі Франції. Про це пише народний депутат Сергій Лещенко на «Українській правді».

вілла льовочкіна

Розкішна вілла Льовочкіна розташована на бульварі Шарля де Голля, 56 у Сен Жан Кап Ферра.

вілла льовочкіна вид згориінстраграмЛьовочкіна

Саме з цієї вілли рік тому дочка Льовочкіна Олена опублікувала в соцмережі Instagram фото родинного відпочинку.

інстраграмЛьовочкіна2

Льовочкіну належить одразу п’ять земельних ділянок, об’єднаних однією поштовою адресою.

Нерухомість оформлена на датську компанію «Glorietta Investments I APS».

Зі звіту компанії відомо, що вартість вілли 40 млн євро. Її придбали за тиждень до дня народження Сергія Льовочкіна.

«Glorietta Investments I APS» належить «Boutifour SA» з Люксембургу. Директорами датської компанії є кіпріотки Аудріана Піас (Audriana Pias) та Ксенія Георгіоу (Xenia Georgiou).

Крім того, Аудріана Піас і Георгія Георгіоу (сестра Ксенії Георгіоу) є директорами іншої кіпрської компанії «Raga Establishment Ltd». Раніше ця компанія називалась «Epic Telecom Invest Ltd» і вона у 2011 році через ТОВ «ЕСУ» без конкурсу купила 100% акцій «Укртелекому» за 10,5 млрд грн.

Сьогодні справа по приватизації «Укртелекому» є єдиною, за якою почався заочний суд на екс-президентом Віктором Януковичем, що стало приводом для оголошення його в розшук по лінії Інтерполу.

Ще Георгія Георгіоу значиться секретарем кіпрської фірми «Utelo Holdings Ltd», що володіє акціями «Клірингового дому» Юлії Льовочкіної.

Ксенія Георгіоу (директор данської фірми, що володіє для Львочкіна будинком на Лазурці), також була керівником кіпрської фірми «Prelux Holdings Limited», яка в часи другого прем’єрства Януковича була власником близько 25 % акцій RosUkrEnergo.

Prelux виступала акціонером на 44% в австрійській компанії «Centragas», яка на паритетних засадах разом з «Газпромом» володіла половиною акцій RosUkrEnergo.

Окрім того, 10% в «Centragas» належали та досі належить іншій кіпрській компанії «Grenar Enterprises», директором якої виступає Амаль Сароут Ламброу, одна з директорів фірми «Boutifour SA» з Люксембургу, що тримає на своєму балансі нерухомість Льовочкіна на Лазуровому узбережжі.

При цьому колегою Ламброю, секретарем у «Grenar Enterprises», є Марія Шуфтас, що керує єдиною офіційно та публічно визнаною Льовочкіним компанією «Oskaro Investments Ltd».

Так, Аудріана Піас є директором у кіпрській фірмі «Kilchoman Ltd», через яку Дмитро Фірташ він володіє підприємством «ДФ Авіейшн».

Також Аудріана Піас є директором фірм «Arakua Ltd» та «Bokar Ventures Ltd», які в державному Реєстрі цивільних повітряних суден України володіють двома гвинтокрилами преміям-класу Agusta AW109 (на подібних літав протягом президентства та втік із Києва Янукович). Її колегою в цих фірмах є Говард Вілсон, який разом з Фірташем є директором у компанії «Centragas».

У Франції поряд з віллою Львочкіна знаходиться маєток Дмитра Фірташа. Це розкішний будинок вартістю 49 млн євро із садом, басейном і тенісним кортом оформлений на компанію «LM Holdings», яку офіційно контролює Дмитро Фірташ. Одним із попередніх власників вілли Фірташа на Лазуровому узбережжі Франції був письменник Сомерсет Моем.

вілла фірташа вид згори вілла фірташа2