«Укрчастотнагляд» найняв «прокладку» будувати новий офіс за 54 мільйони (додано)
11.01.2016   //   534 Переглядів
Маючи таке приміщення, "Укрчастотнагляд" вирішив збудувати собі новий офіс.

Маючи таке приміщення, “Укрчастотнагляд” вирішив збудувати собі новий офіс.

(додано уточнення щодо тендеру)

Державне підприємство Український державний центр радіочастот 29 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Виробнича-будівельна компанія «Мрія» на будівництво адміністративно-технічного корпусу з підземним паркінгом вартістю 53,61 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Новий офіс мають звести впродовж двох років на 15-му кілометрі проспекту Перемоги у Києві, де розташовано нинішнє приміщення. У конкурсній документації немає опису нового будинку. Відтак його площа невідома і це не дозволяє порівняти вартість будівництва з ринковими цінами.

ТОВ «Виробнича-будівельна компанія «Мрія» зі статутним капіталом 1 тис грн. зареєстровано на Валерію Чернишову. На тендер подавали заявки ПП «Магнат дизайн центр» (69,00 млн грн.) і ТОВ «КСМ-груп» (49,98 млн грн. – дешевша від переможця на майже на 4 млн грн.). Їх було відхилено через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів і кваліфікаційним критеріям. Відтак єдиним допущеним конкурентом переможця з різницею 2% було ТОВ «Анфас» Руслана Баркова зі статутником 2,4 млн грн. В результаті такої конкуренції вартість будівництва менша від очікуваної ціни тендеру лише на 2%.

Технічний корпус "Укрчастотнагляду"

Технічний корпус “Укрчастотнагляду”

Нинішній офіс «Укрчастотнагляду» площею 3680 кв.м. зведено у 2000 році. Ще через чотири роки було реконструйовано його технічний корпус. У 2010 році ПАТ «Датагруп» отримало підряд вартістю 5,00 млн грн. на капремонт приміщень першого поверху технічного корпусу «Укрчастотнагляду».

У відкритих джерелах не вдалось знайти дані про те, чим «Укрчастотнагляд» обґрунтував будівництво собі нового офісу лише через 15 років після зведення попереднього.

Держпідприємство підпорядковане Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, і контролює радіочастотний ресурс України, надаючи платні послуги учасникам ринку.

Директором «Укрчастотнагляду» з лютого 2015 року є Володимир Корсун. До нього держпідприємство очолював Валентин Резніченко, нинішній губернатор Дніпропетровської області та бізнес-партнер голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

Саме під керівництво Резніченка у листопаді 2014 року «Укрчастотнагляд» вперше оголосив тендер на будівництво нового офісу. Однак тоді торги скасували, пославшись на «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

Недобудований корпус "Укрчастотнагляду", на завершення якого і виділено млн грн.

Недобудований корпус “Укрчастотнагляду”, на завершення якого і проведено тендер ціною 53,61 млн грн.

Після опублікування цієї інформації прес-секретар УДЦР Ігор Халявінський «Укрчастотнагляд» повідомив «Нашим грошам», що «ніякого нового офісу УДЦР не
будує і не планує цього робити
».

Закупівля, про яку йдеться в публікації, проводилася з метою визначення виконавця робіт з добудови незакінченого будівництва адміністративно-технічного корпусу (АТК). Будівельна готовність цього корпусу становить 41%. Рішення щодо добудови будівлі АТК і розміщення там Центру обробки даних та інших виробничих підрозділів підприємства прийняте з метою недопущення подальшої руйнації будівлі.