Нова фірма з пресманівського гнізда за 4 мільйони годуватиме пацієнтів по 70 гривень на день
11.01.2016   //   502 Переглядів

КУ «Міська лікарня №8» м.Одеса 31 грудня уклало угоду з ТОВ «Фабрика смаку» на харчування пацієнтів у 2016 році на 4,02 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Окремо замовлено харчування для пацієнтів лікарні з розрахунку 64 грн за триразове харчувань однієї особи на добу та для пацієнток пологового будинку по 73,96 грн.

У конкурсній документації повідомляється, що їжу пацієнтам мають доставляти з кухні фірми, упаковану в герметичні куботейнери. При цьому не оприлюднено жодних даних про меню, порційність страв, тощо.

ТОВ «Формула смаку» зі статутним капіталом 1 тис грн. було зареєстровано на Ларису Вольну у травні 2015 року. Після цього фірма відразу почала вигравати тендери одеських закладів охорони здоров’я, отримавши підряди вже на 16,64 млн грн.

Регулярно єдиним конкурентом «Формули смаку» виступає ТОВ «Тонар К» Ігоря Левінзона та Ігоря Заварінського. На цих же осіб записано постачальника продуктів одеським навчальним закладам ТОВ «ЗИИЛ».

Також Левінзон раніше значився власником ТОВ «Біт-Юг», яка вигравала продуктові тендери. Місцеві журналісти пов’язували «Біт-Юг» з екс-нардепом від Партії регіонів Олександром Пресманом, називаючи його монополістом на ринку харчування для шкіл та лікарень. Пресман свій звязок із фірмою не визнавав.

У 2015 році у «ВДЗ» було опубліковано дані про харчові тендери комунальних медиків та освітян Одеської області за кодом 56.29 на загальну суму 139,07 млн грн.

З цієї суми понад 100 млн грн. припали на п’ять фірм, решту розділили десятки менших підрядників:

Харчувальники Млн. грн. Засновники
ТОВ «Тонар К» 35,87 Ігор Левінзон і Ігор Заварінський. З ними ж пов’язані колишні фаворити харчових тендерів Одещини ТОВ «ЗИИЛ» і ТОВ «Біт-Юг». «Тонар К» і «ЗИИЛ» прописані за однією адресою в Овідіополі по вул.Вертелецького, буд.1, корп.В. Місцеві журналісти пов’язували «Біт-Юг» з екс-нардепом від Партії регіонів Олександром Пресманом, називаючи його монополістом на ринку харчування для шкіл та лікарень. Пресман свій звязок із фірмою не визнавав.
ПП «Олімпія Сервіс» 23,44 Основним власником є Володимир Максимов, бізнес-партнер депутата Одеської міськради Дмитра Співака.
ТОВ «Біт-Юг А» 22,42 Фірма відрізняється від «Біт-Юг» однією літерою в назві і складом засновників – «Біт-Юг А» записано на Надію Бугаєву і Олену Костюкович. А «Біт-Юг» нині записано на Олександра Ковачова.
ТОВ «Формула смаку» 16,64 Лариса Вольна. Єдиним спаринг-партнером фірми на тендерах виступає «Тонар К».
ТОВ «Глорія – 2008» 6,64 Діна Умненкова. Вона також була засновницею ТОВ «Комета-М», проти будівельного проекту якого на 13-й станції Великого Фонтану виступав Дмитро Співак.