У Полтаві на спорткомплекс-довгобуд докинуть 15 мільйонів (відео)
20.12.2015   //   114 Переглядів

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому 14 грудня замовило Полтавській районній міжгосподарській будівельній організації «Райагробуд» додаткові роботи з будівництво спорткомплексу на 14,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Спортивно-видовищний комплекс по вул. Петра Юрченка, 1-а почали будувати в 2007 році, але до 2014 року звели лише фундамент.

Торік «Райагробуд» отримав на будівництво підряд вартістю 56,10 млн грн.

Згодом знадобилися додаткові роботи по надземній та підземній частині, зовнішніх мережах водопостачання і котельні. Тому нинішній тендер провели за переговорною процедурою.

В обґрунтуванні також названі витрати на влаштування колій під баштовий кран, придбання вентиляційного обладнання, оплату відряджень робітників та додаткові умови праці, що виникли під час будівництва і вплинули на заробітну плату.

Як і за основною угодою, строк виконання – до вересня 2016 року.

Директором «Райагробуду» є Олександр Даценко, власником офіційно записаний трудовий колектив.

За однією адресою з «Райагробудом» (с. Божківське, вул. Заводська, 3) знаходиться ТОВ «Полтаварайагробуд». Співвласниками останнього разом із Даценком є Микола Васюха, Валентина і Павло Оленєв.

Оленєв є заступником директора «Райагробуду», на місцевих виборах 2015 року висувався до Полтавської міськради від «Радикальної партії Олега Ляшка».

Яланська працює в «Райагробуді» бухгалтером.

На відео спорткомлпекс станом на червень 2015 року: