Після виїзду Ющенка з держдачі в «Конча-Заспі» її ремонтують за 5 мільйонів
10.12.2015   //   1323 Переглядів

будинок №29_ (с) Александр ЧекменевБудинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами 1 грудня уклав угоду з ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами» на додаткові ремонтні роботи на державній дачі (будинок № 29) за 1,09 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У серпні нинішньому підряднику замовили аварійний капітальний ремонт будинку № 29 на території будинку відпочинку «Конча-Заспа» за 3,59 млн грн. Відтак загальна вартість робіт становить 4,68 млн грн.

Після розкриття конструкцій виявили вихід каналізаційних стоків у підвалах, внаслідок якого там запліснявіли стіни й підлога.

До переліку додаткових робіт входять:

  • прокладання окремої напірної каналізаційної мережі із самостійним підключенням до самопливної мережі каналізації Д=150 мм;
  • ремонт із заміною обладнання в існуючій насосній станції;
  • встановлення нової антикригової системи прокладання нагрівального кабелю по лотках та трубах із встановленням контакторів;
  • ремонт вікон;
  • опорядження стель та стін приміщень;
  • часткова заміна дерев’яних сходів;
  • заміна покриття підлоги.

Закупівлю додаткових робіт, вартість яких не перевищує 50% первинного договору, провели за переговорною процедурою.

Нагадаємо, у будинку №29 жив третій президент України Віктор Ющенко. У березні минулого року він заявив у ефірі «Громадське ТВ», що з’їхав звідти «місяць-півтора тому».

Це триповерхова державна дача площею 2,5 тис кв. м із 15-метровим басейном, ділянкою в 3 га та будиночком для гостей. За даними «Новое время», зараз вона порожня і залишається останнім місцевим об’єктом, на який держава виділяє кошти.