Будинок, віджатий «приватівцями» у януковичевців, вже продається за 200 мільйонів (фото)
06.12.2015   //   418 Переглядів

Будинок по пров.Шевченко продається за 200 млн грн. або $8,33 млн. Оголошення про продаж оприлюднено на сайті одного з агентств нерухомості.

скрин оголошення

В оголошенні вказано про продаж будови по пров.Шевченко, 14, однак це неіснуюча адреса. При цьому в оголошенні наведено фото будинку саме №16. Вартість 1 квадратного метру становить понад 114 тис грн.

zal_1_etazh zal_2_etazh

basseyn fontany kamin-zal stolovaya_0

П’ятиповерховий дореволюційний будинок по пров.Шевченка, 16 неподалік від Хрещатика раніше належав «Промінвестбанку». У 2008 році будову викупив за 14 млн грн. (близько $3 млн) тодішній директор банку Володимир Матвієнко.

У 2011 році будівля опинилась у розпорядженні фірми «Лессор груп». Документи цієї фірми були знайдені в архівах «Межигір’я» після втечі Януковича з України у лютому 2014 року.

Через три дні після втечі Януковича контроль над цією фірмою захопив Олег Семенов. Його представником в іншому корпоративному конфлікті по ПАТ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод» був Геннадій Корбан, один з найвідоміших учасників корпоративних конфліктів.

Новим власником «Лессор груп» у 2014 році став віргінський офшор «Лінтон Інтергруп ІНК.» (Linton Inergroup INC.»). Цей офшор є співвласником ТОВ «НВА «Манхеттен». Разом з ним цю компанію створювали нинішній мер Дніпропетровська Борис Філатов і сестра Геннадія Корбана Вікторія.

Нагадаємо, Корбан і Філатов входять в команду Ігоря Коломойського (група «Приват»).