Будівельники метро розпиляли півмільйона на закупівлі кабелів та проводів
05.12.2015   //  

КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» акцептувало пропозицію ТОВ «Торговий дім «Південкабель» щодо придбання кабелів та проводів вартістю 0,49 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Заплановано до кінця поточного року закупити 3214 м вогнестійкого кабелю з мідними жилами, 814 м вогнестійкого кабелю з алюмінієвими жилами й 36 м вогнестійкого проводу.

ТОВ «Торговий дім «Південкабель» засновано в жовтні 2013 року Владиславом Мітрохіним. До того він очолював ТОВ «Торгівельна компанія «Південкабель», яка була заснована в 2003 році і діяльність якої нині припинена. Це підприємство було вказане як головний партнер ПАТ «Завод «Південкабель» у Харкові.

Директором ТОВ «Торговий дім «Південкабель» є Сергій Гужва. Два місяці тому підприємство було зареєстроване по вулиці Автогенній, 7, за тією ж адресою, що й виробничі потужності ПАТ «Завод «Південкабель». Зараз підприємство зареєстроване по вул. Кірова, 11.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ «Елтіз», яке також розташоване на вул. Автогенній,7.

ТОВ «Елтіз» заснували ПАТ «Завод «Південкабель», ТОВ «Південкабельінвест-плюс», Тетяна Близнюк, Валерія Грищенко, Марк Грищенко, Ангеліна Калениченко.

Основними акціонерами ПАТ «Завод «Південкабель» є ТОВ «Південкабельінвест-плюс» (15,8% акцій), ТОВ «Південкабельінвест» (14,1%), ТОВ «Південкабельпрокат» (14,1%) та кіпрській компанії C.I.H.- Cable Industrial (13,05%).

Власником більшої частини статутного капіталу ТОВ «Південкабельінвест-плюс» є директор заводу та депутат Харківської міськради (обирався від партії «Відродження») Володимир Михайлович Золотарьов та його син Володимир Володимирович Золотарьов, який цього року став депутатом Харківської облради також від партії «Відродження», першим номером списку якої був мер Харкова Геннадій Кернес.

Також серед засновників є Олексій Шевцов, Василь Карпушенко, Євгенія Сігаєва, Юрій Антонець, Ніна Пугачьова, Григорій Соляр та кіпрська «C.I.H.- Cable Industrial Holding Limited», бенефіціаром якої вказаний Золотарьов-молодший.

Нагадаємо, що АК «Харківобленерго» 14 вересня уклало угоду з ТОВ «Торговий дім «Південкабель» щодо закупівлі кабелів та дротів вартістю 67,38 млн грн.