Іспанці виграли в рідної фірми голови «Украероруху» 48 мільйонів за радіолокатор
03.12.2015   //  

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України 20 листопада за результатами тендеру замовило «Indra Sistemas, S.A.» (Іспанія) радіолокатор за 1,90 млн євро, або 47,94 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику держзакупівель».

Придбають моноімпульсний вторинний радіолокатор з режимом S. Він буде встановлений на Одеському РСП у м. Скадовськ Одеської обл.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Техвестсервіс» із дорожчою на 13% заявкою.

Іспанський концерн «Indra Sistemas» займається розробкою автоматизованого тестового обладнання та озброєнь. Системи керування повітряним рухом його виробництва працюють у Харкові та Дніпропетровську.

Усього концерн виграв тендерів «Украероруху» на 14,98 млн євро.

До складу засновників «Техвестсервісу» до 2011 року входив Кирило Поліщук – колишній директор «Украероруху» і заступник Державної авіаційної адміністрації, а в 2000-х рр.. – нардеп із фракції Партії регіонів. Зараз він очолює ДП «Зал офіційних делегацій».

Потім фірму перереєстрували на Тараса Хижняка і Сергія Медину, партнера Поліщука по ПП «Коростенське мисливське господарство «Полісся». Згодом місце Хижняка зайняла панамська компанія «Маквелл Інтернешнл Ес.Ей». За даними панамського реєстру компаній, директорські функції компанії покладені на Сергія Колесника, казначейські на Ганну Балакіну, а секретарські на Світлану Громову. Людину на ім’я Сергій Колесник згадують як представника «Украероруху». У 2013 році його очолював Анатолій Колесник.

Нині «Техвестсервіс» одноосібно належить Медині.

Нагадаємо, що з грудня 2014 р. Міністерство інфраструктури очолює Андрій Пивоварський, який раніше був одружений на доньці Поліщука.