Донька і менеджер Труханова розпиляли 2 мільйони за суперкоштовний пісок для доріг Одеси
20.11.2015   //  
Комунальники Труханова змогли купити пісок по 245 гривень.

Комунальники Труханова змогли купити пісок по 245 гривень.

КП «Міські дороги» м. Одеси 16 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ФОП Старушкевич Михайло Іванович про закупівлю піску на 1,72 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця року на бази замовника поставлять 7 000 тонн сіяного піску для зимового утримання доріг по 245 грн./т.

Це удвічі дорожче за ринкові ціни. У відкритих джерелах є дані про продаж в Одесі сіяного піску від 120 грн./т. Крім того, у жовтні КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міськради замовило звичайний пісок ще дешевше – по 90 грн./т.

Михайлу Старушкевичу належить одеське ТОВ «Південні фондові технології», чия назва співпадає із назвою російського ТОВ «Южные фондовые технологии» з інвестиційної групи «Рост» Олександра Жукова.

Раніше Старушкевич був засновником ТОВ «Снабдорстрой» і ТОВ «Пантеон-Юг», а також ліквідованих ТОВ «Югтрансстрой» та ПП «Виробничо-комерційна фірма «Максімус». Крім того він керував ТОВ «Будівельна компанія «Ескадор», ТОВ «Чорноморська Рів’єра», ПП «Депозит», ТОВ «Фінансова компанія «Рента» та ТОВ «Капітолій А».

За даними «ВДЗ», усього він виграв тендерів на поставку піску одеським комунальникам на 3,12 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ «Скво».

З 2 листопада ним керує Катерина Геннадіївна Труханова, дочка мера Одеси Геннадія Труханова.

Фірма зареєстрована в Одесі по вул. Генуезькій, 1-А, де прописані вищезгадані «Південні фондові технології», «Пантеон-Юг» та «Депозит».

У засновниках значаться панамський офшор «Юніверсал Грейн Компані Лімітед» та Андрій Іванчо – співзасновник Української федерації таїландського боксу муей-тай разом із Трухановим та Павлом Євтушенком.

Іванчо

Раніше у складі засновників були віргінські офшори «Юніверсал Грейн Компані» та «Гарсфорд Інвестментс Лімітед» (Garsford Investments LTD).

На офшор «Гарсфорд» зареєстровано ТОВ «Укрінтерінвест», директором якого раніше був Олексій Мажарін. Нині він керує ТОВ «Євротермінал», якому належить вантажно-митний комплекс «Сухий порт».