Держкомпанія проведе днопоглиблення портових каналів втричі дешевше від «азовмашівців»
16.11.2015   //   79 Переглядів

Філія «Дельта-лоцман» Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» 5 листопада за результатами тендеру уклала угод з держпідприємством водних шляхів «Укрводшлях» на обслуговування судноплавних каналів на суму 30,49 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Кошти виділено на днопоглиблення Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу та Херсонського морського каналу до кінця цього року.

Держпідприємство зобов’язалось впродовж 47 днів провести роботи по підтримці навігаційних глибин цих каналів, для чого потрібно виконати днопоглиблення в обсязі 300 тисяч кубометрів грунту.

Відтак роботи коштуватимуть 101,64 грн. за кубометр.

Це втричі дешевше від тендерної ціни на днопоглиблення у порту «Южний». Там минулого тижня замовили роботи на рік уперед по 283 грн. за кубометр на загальну суму 133,69 млн грн.

Підрядником тоді було обрано ТОВ «Лігос УА», яке на нинішньому тендері «Дельти-лоцман» не було допущено до участі в конкурсі через невідповідність заявки конкурсним умовам. При цьому фірму не допустили не зважаючи на те, що її заявка була дорожчою від переможця. За таких же обставин не було допущено до участі і ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв».

Нагадаємо, у 2014 році Адміністрацію морпортів України очолив Андрій Амелін, після чого тарифи на днопоглиблення зросли у кілька разів у порівнянні з часами Януковича. Курує цю сферу замміністра інфраструктури Юрій Васьков, який за часів Янукович був депутатом Одеської міськради від Партії регіонів, очолював Одеський порт та АМПУ.

Раніше Амелін був керівником ТОВ «Миколаївський цукровий завод». Основним власником вже ліквідованої фірми була Ірина Іванчук – дружина народного депутата від «Народного Фронту» Андрія Іванчука, який є одним з найвпливовіших товаришів прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.